⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sėliai. The Selonians

Kaina: 4,99 €
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-09-30 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Sėliai. The Selonians" aprašymas

Leidinyje "Sėliai. The Selonians: Baltų archeologijos paroda. Katalogas" pristatomi sėliai – viena iš baltų genčių, apie VI amžių susiformavusi pilkapių kultūros arealo rytinėje dalyje.

1261 m. Lietuvos karaliui Mindaugui dovanojus sėlių žemes Livonijos ordinui, didesnioji genties teritorijos dalis atiteko Livonijos valstybei. Šiuo metu buvusioje Sėlos teritorijoje žinoma arti 500 sėlių archeologijos paminklų ar paskirų radimviečių, kuriose aptikta archeologinių radinių, atspindinčių sėlių materialinę kultūrą.

Lietuvos nacionalinio muziejaus katalogas „Sėliai. The Selonians“ lietuvių ir anglų kalbomis skirtas supažindinti mokslo ir plačiąją visuomenę su šios baltų genties kultūros reliktais.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Sėliai. The Selonians"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Sėliai. The Selonians", Eglė Griciuvienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Eglė Griciuvienė su knyga "Sėliai. The Selonians" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Sėliai. The Selonians" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Eglė Griciuvienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Sėliai. The Selonians" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Sėliai. The Selonians" perkama kartu