0

Sėliai. The Selonians

  • Nuolaida knygai -23%
Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (23%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Sėliai. The Selonians

  • Leidėjas: Lietuvos nacionalinis muziejus
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 21x28, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 280
  • ISBN ar kodas: 9789955941568

2020-10-31 6.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sėliai. The Selonians" aprašymas

Leidinyje "Sėliai. The Selonians: Baltų archeologijos paroda. Katalogas" pristatomi sėliai – viena iš baltų genčių, apie VI amžių susiformavusi pilkapių kultūros arealo rytinėje dalyje.

1261 m. Lietuvos karaliui Mindaugui dovanojus sėlių žemes Livonijos ordinui, didesnioji genties teritorijos dalis atiteko Livonijos valstybei. Šiuo metu buvusioje Sėlos teritorijoje žinoma arti 500 sėlių archeologijos paminklų ar paskirų radimviečių, kuriose aptikta archeologinių radinių, atspindinčių sėlių materialinę kultūrą.

Lietuvos nacionalinio muziejaus katalogas „Sėliai. The Selonians“ lietuvių ir anglų kalbomis skirtas supažindinti mokslo ir plačiąją visuomenę su šios baltų genties kultūros reliktais.

Parašykite atsiliepimą apie "Sėliai. The Selonians"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Sėliai. The Selonians, kurią skaitytojams dovanoja Parengė Eglė Griciuvienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Parengė Eglė Griciuvienė su knyga Sėliai. The Selonians jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Sėliai. The Selonians patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Parengė Eglė Griciuvienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Sėliai. The Selonians palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Sėliai. The Selonians" perkama kartu