BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šešėlių sielos. Vampyrės dienoraštis. Ciklo "Sugrįžimas" 2-oji knyga

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-09-30 9.9 SoldOut

Knygos "Šešėlių sielos. Vampyrės dienoraštis. Ciklo "Sugrįžimas" 2-oji knyga" aprašymas

Elenos Gilbert mylimą vampyrą Stefaną Salvatorę suėmė ir įkalino demoniškos dvasios, siaubiančios Fels Čerčo miestelį. Siekdama jį surasti, Elena savo gyvybę patiki Stefano broliui Deimonui, žaviam, bet mirtinai pavojingam vampyrui, trokštančiam Elenos – ir kūno, ir sielos.
Elena nesustos, kol neišvaduos Stefano. Bet sulig kiekviena diena įtampa tarp Elenos ir Deimono auga, ir galiausiai jai teks priimti siaubingą sprendimą: kurio brolio ji iš tikrųjų geidžia?
Fels Čerče Bonė su Meredite tyrinėja miestelį užvaldžiusias piktąsias dvasias. Jos atranda skaudžių dalykų ir netrukus įsitraukia į pavojingiausią iki šiol patirtą Elenos nuotykį!


  • Autorius: L. J. Smith
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 488
  • Formatas: 21,3x14,3, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090102572

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Šešėlių sielos. Vampyrės dienoraštis. Ciklo "Sugrįžimas" 2-oji knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Magiškos meilės istorijos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Šešėlių sielos. Vampyrės dienoraštis. Ciklo "Sugrįžimas" 2-oji knyga", L. J. Smith. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar L. J. Smith su knyga "Šešėlių sielos. Vampyrės dienoraštis. Ciklo "Sugrįžimas" 2-oji knyga" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Šešėlių sielos. Vampyrės dienoraštis. Ciklo "Sugrįžimas" 2-oji knyga" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė L. J. Smith. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Šešėlių sielos. Vampyrės dienoraštis. Ciklo "Sugrįžimas" 2-oji knyga" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šešėlių sielos. Vampyrės dienoraštis. Ciklo "Sugrįžimas" 2-oji knyga" perkama kartu