0

Šeštoji šlepetė. Misija neįmanoma

  • Nuolaida knygai -34%
Kaina internetu: 4,49 €
Kaina knygyne: 6,79 €*
Sutaupote: 2.30 € (34%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Šeštoji šlepetė. Misija neįmanoma

  • Leidėjas: Vytautas Račickas
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 21,5x14,5, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 164
  • ISBN ar kodas: 9786094083792

2020-09-30 4.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Šeštoji šlepetė. Misija neįmanoma" aprašymas

Knygos "Šeštoji šlepetė" herojams labai nesiseka. Ponas Vincentas Vinkus turguje nusiperka ne papūgą, o šarką. Rašytojai Onei Vinkei sutrinka medžiagų apykaita ir ji neužbaigia savo knygos. Storulė Julė iškrenta iš televizijos šokių projekto. Šlepečių fabriko direktorius Raulas Aulas ir kiti apsukruoliai verslininkai negauna finansinės paramos. Tačiau Edvardukui pavyksta išsikviesti močiutės Milės "vėlę". Ji nežino, kas gyvenime svarbiausia, bet pasako kai ką svarbaus.

Parašykite atsiliepimą apie "Šeštoji šlepetė. Misija neįmanoma"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Šeštoji šlepetė. Misija neįmanoma, kurį parašė Vytautas Račickas. Siūlome ne tik išsamų Šeštoji šlepetė. Misija neįmanoma aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Vytautas Račickas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Šeštoji šlepetė. Misija neįmanoma. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Šeštoji šlepetė. Misija neįmanoma dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Šeštoji šlepetė. Misija neįmanoma" perkama kartu