0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Siaubų autobusas 0

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-11-30 7.31 SoldOut

Knygos "Siaubų autobusas 0" aprašymas

Jūsų rankose "Siaubų autobusas 0" – tai „Siaubų autobuso“ priešistorė!?

"Nonvalas pastato kėdę atgal. Pažvelgia į savo rankas. Pirštai pasidarė ilgesni. Lygiai kaip ir dantys. Jo dantys ilgesni nei normalaus žmogaus. O delnai apžėlę plaukais. Ir antakiai vešlesni. Nonvalas šypteli. Vilkiškas šypsnys. Velniška šypsena.
– Ferliuci, – suurzgia jis."


Kaip Nonvalas tapo vilkolakiu? Kas yra tas šiurpusis Ferliucis, verčiąs drebėti vampyrus, zombius ir visokio plauko pamėkles? Kaip atsirado Siaubų autobusas? Visa tai – primirštos paslaptys, tačiau „Siaubų autobusas 0“ leis žvilgtelėti į apdulkėjusią praeitį ir papasakos bauginančią Nonvalo vaikystės istoriją...

Iš nyderlandų kalbos vertė Antanas GailiusParašykite atsiliepimą apie "Siaubų autobusas 0"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Siaubų autobusas 0", kurį parašė Paul van Loon. Siūlome ne tik išsamų "Siaubų autobusas 0" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Paul van Loon. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Siaubų autobusas 0". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Siaubų autobusas 0" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Siaubų autobusas 0" perkama kartu