BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šiaurės žemaičiai kretingiškiai

Kaina: 10,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-09-30 10.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šiaurės žemaičiai kretingiškiai" aprašymas

„Šiaurės žemaičiai kretingiškiai“ - tai mokomoji knyga su elektroninėmis laikmenomis mokytojams ir moksleiviams, padėsianti susipažinti su visomis tarmėmis, plėsti akiratį, turtinti žodyną ir daugiau sužinoti apie gimtojo krašto kultūrą, istoriją, žmonių savimonę, lietuvių santykius su kitomis tautomis.

Knygoje „Šiaurės žemaičiai kretingiškiai“ rašoma apie šiaurės žemaičių kretingiškių patarmę, kuri paplitusi Kretingos, dalyje Plungės, dalyje Rietavo, dalyje Klaipėdos, dalyje Skuodo rajonų savivaldybėms priklausančių vietovių.

Šiaurės žemaičiai kretingiškiai, kaip ir šiaurės žemaičiai telšiškiai, yra tie žemaičiai, kurie ne mokslo kalboje populiariai vadinami dounininkais. Šioje knygoje aptariami svarbiausi šiaurės žemaičių kretingiškių tarmės bruožai. Visus, besidominčius šiuo kraštu ir jo kalba, turėtų sudominti įvairios tematikos tarminiai pasakojimai, kurių ne vienas prilygsta patyrusių rašytojų kūriniams. Leidinyje taip pat supažindinama su iš šio krašto kilusiais kalbininkais, pateikiama nemažai įvairaus sudėtingumo klausimų, užduočių ir iliustracijų.

Išskirtinis padėkos žodis tariamas šiaurės žemaičių patarmės mokovams, kurių pasakojimai ir eilėraščiai yra didžiausia šios knygos vertybė, leidžianti pajusti jų gimtosios tarmės grožį ir šio Žemaitijos krašto dvasią.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Šiaurės žemaičiai kretingiškiai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie lietuvių kalbos tarmes ir šnektas

Jūratė Lubienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Šiaurės žemaičiai kretingiškiai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Šiaurės žemaičiai kretingiškiai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Šiaurės žemaičiai kretingiškiai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Šiaurės žemaičiai kretingiškiai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jūratė Lubienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Šiaurės žemaičiai kretingiškiai" perkama kartu