-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITAUKNYGA
Knygų išpardavimas: naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Sielos planeta

Kaina: 4,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-06-30 4.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Sielos planeta" aprašymas

Eilėraščių rinktinė.

Laima Žvirblytė-Jankauskienė gimė 1948 metais Šilutės rajone, Šylių kaime. Baigusi Žemaičių Naumiesčio vidurinę mokyklą, keletą metų dirbo Girininkų aštuonmetėje mokykloje matematikos mokytoja. Čia atradusi savo pašaukimą išvažiavo studijuoti į Vilniaus pedagoginį institutą. Ten įgijo matematikos mokytojos specialybę ir savo talentu dalijosi su Kintų, Baisogalos, Klaipėdos P. Mašioto bei Agluonėnų mokyklos mokiniais. Savarankiškam gyvenimui paruošė ir išleido keturias abiturientų laidas. Net 40 metų dirbo mėgiamą darbą ir rūpinosi ne tik savo, bet ir svetimų vaikų gerove. Dar ir šiandien ji savo širdyje talpina buvusių mokinių širdis ir saugo tą dievišką meilės jausmą.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Sielos planeta"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Sielos planeta", Laima Žvirblytė-Jankauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Laima Žvirblytė-Jankauskienė su knyga "Sielos planeta" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Sielos planeta" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Laima Žvirblytė-Jankauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Sielos planeta" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Sielos planeta" perkama kartu