⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Šio gyvenimo laimė (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 6.99 SoldOut

Knygos "Šio gyvenimo laimė (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Popiežiaus Pranciškaus knygoje „Šio gyvenimo laimė“ slypi paprasta, bet labai svarbi žinutė – laimė gali ir turi būti jausmas, patiriamas „čia ir dabar“, šiame gyvenime.

Knyga „Šio gyvenimo laimė“ – tai pamokslų, kalbų, maldų rinkinys, kuriame atsiskleidžia visa Popiežiaus Pranciškaus išmintis.

Kiekvienos dienos vertinimas popiežiui yra dvasinis įsipareigojimas, o džiaugsmas – dieviškumo požymis, todėl džiaugsmo kūrimas aplink yra būtina tikėjimo dalis. Kiekviena homilija ir kalba knygoje „Šio gyvenimo laimė“ yra tarsi esminė pamoka, kaip rasti laimę ir meilę šiame chaotiškame pasaulyje. Knygoje popiežius kalba šiltai ir įtikinamai, priimtinai tiek tikintiesiems, tiek ir netikintiems.

Laimės paslaptis, pasak popiežiaus Pranciškaus, – tapti laisvais ir išlaisvintais žmonėmis. Tik laisvėje įmanomas visavertis gyvenimas, galintis virsti šviesa santykiuose su kitais.

„Šioje laimės paieškoje dalyvauja visų laikų ir amžių žmonės. Kiekvieno vyro ir kiekvienos moters širdyje Dievas įdiegė nenumaldomą laimės ir pilnatvės troškimą. Ar pastebėjote, kad jūsų širdys nerimsta nuolat ieškodamos gėrio, galinčio patenkinti begalybės troškulį?“

„Šio gyvenimo laimė“ aptaria ir tokias temas kaip moterų teisės, kalba apie tai, kaip sportas gali išryškinti geriausias mūsų savybes ir paaiškina, kodėl turime kovoti su diskriminacija. Popiežius dalijasi asmeninėmis istorijomis ir linksmais nutikimais iš savo gyvenimo, guodžia ir suteikia viltį. Pamatinės Pranciškaus popiežiavimo idėjos – gailestingumas, parama marginalizuojamoms žmonių grupėms ir diplomatija yra ir knygos „Šio gyvenimo laimė“ idėjos.

„Nors knygos pavadinime paminėta laimė, šis minčių ir kalbų rinkinys kalba apie kai ką daug gilesnio – džiaugsmą. Surinktos ištraukos ir Popiežiaus Pranciškaus pamokslų, kalbų ir maldų aprėpia gausybę temų, nuo gailestingumo ir nuolankumo iki paprastumo ir šeimos. Skaitytojai bus padrąsinti išvalyti šiuolaikinės visuomenės kakofoniją ir įvertinti džiaugsmo paprastumą. Knyga, kupina meilės ir vilties, kaip ir žmogus“.
Booklist

„Šia didele pamokslų, kalbų ir užrašų kolekcija dabartinis pontifikas išsklaido bet kokias abejones, kad religinės praktikos yra sentimentalios ar senamadiškos. Čia surinktos paveikiausios popiežiaus kalbų ištraukos, kurios įkvėps katalikus (ir kitų tikėjimų žmones) pakylėti esančius šalia“.
Publishers Weekly

Popiežius Pranciškus – dabartinis Romos katalikų bažnyčios popiežius, išrinktas 2013 metais. Iki tol buvo Buenos Airių arkivyskupas, 2001 metais tapo kardinolu. Pirmasis popiežius ne iš Europos po 1200 metų pertraukos, pirmasis popiežius jėzuitas.

Tikrasis vardas Chorchė Marijus Bergoljas, gimė Buenos Airėse italų emigrantų šeimoje, kurioje buvo jauniausias iš penkių vaikų. Tėvas buvo geležinkelio darbininkas, o motina – namų šeimininkė. Studijavo Buenos Airių universitete, gavo chemijos magistro diplomą. Vėliau mokėsi Buenos Airių dvasinėje seminarijoje ir Šv. Juozapo kolegijoje, kurioje gavo licenciato laipsnį. 1958 m. įstojo į jėzuitų ordiną.

2001 popiežius Jonas Paulius II Bergoglio paskyrė kardinolu. Po 2005 m. popiežiaus Jono Pauliaus II mirties vykusios konklavos metu jis buvo laikomas rimčiausiu varžovu joje išrinktam popiežiui Benediktui XVI. 2013 metais išrinktas popiežiumi, kardinolas Ch. Bergoljas pasirinko Pranciškaus vardą. Tai pirmas kartas per visą istoriją, kai popiežius pasirinko šį vardą.

Iš italų kalbos vertė Lina GaučytėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Šio gyvenimo laimė (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Jorge Mario Bergoglio, Popiežius Pranciškus pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Šio gyvenimo laimė (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Šio gyvenimo laimė (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Šio gyvenimo laimė (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Šio gyvenimo laimė (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jorge Mario Bergoglio, Popiežius Pranciškus tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Šio gyvenimo laimė (knyga su defektais)" perkama kartu