0

Šios akimirkos jėgos praktika. Mokymai, meditacijos, pratimai

5.0
(3 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
2012-08-18 Dalia

Tobula. Tai šio autoriaus antra knyga, pirmoji lietuviška yra "Šios akimirkos jėga", trečioji-"Naujoji žemė, nubuskite ir siekite savo tikslų".

Informacija

Šios akimirkos jėgos praktika. Mokymai, meditacijos, pratimai

  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2005
  • Formatas: minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 140
  • ISBN ar kodas: 9955-599-29-4

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Dvasinis mokytojas Eckhart Tolle knygoje "Šios akimirkos jėgos praktika. Mokymai, meditacijos, pratimai" apibendrina ir papildo ankstesnės savo knygos "Šios akimirkos jėga. Dvasios nušvitimo vadovas" medžiagą.

Trečioji Eckharto Tolle knyga - "Naujoji žemė".

Laisvės daigai sudygsta tada, kai imi suprasti, kad tu – „ne tas, kuris mąsto“. Kai į tą „mąstytoją“ imi žvelgti tarsi iš šalies, atbunda tavo aukščiausioji sąmonė.

Štai tada suprasi, kad sąmonė iš tiesų prasideda ten, kur baigiasi mintis, nes mintis tėra menkutė sąmonės dalelė.

Ir dar suprasi štai ką: visa, kas išties prasminga – grožis, meilė, kūrybiškumas, džiaugsmas, ramybė – egzistuoja už minties ribų.


Gyvenime gali atsitikti daug nelemtų dalykų. Jūs galite susirgti, prarasti darbingumą, netekti namų, turto ar padėties visuomenėje, gali nutrūkti artimi ryšiai, susirgti mylimas žmogus, pagaliau galite pajausti artėjant savo mirtį, – vis dėlto žinokite, kad visa tai turi antrąją pusę, kad tarsi alchemikai esate tik per žingsnį nuo skausmų ir kančių metalo virtimo į auksą. Šį vieną žingsnį žengsite nuolankiai atsidavę šiai akimirkai.

Reikia būti čia ir dabar, kad sąmoningai suvoktumėte gamtos grožį, didybę, sakralumą. Ar kada nors giedrią naktį žvelgėte į erdvės begalybę, ar pajutote tada pagarbią baimę jos absoliučiai tylai ir nesuvokiamai platybei? Ar kada nors iš tiesų klausėtės upokšnio čiurlenimo kalnų miške? O strazdo giesmės tyliose vasaros nakties sutemose?

Kad sąmoningai aprėptume tokius dalykus, turime visiškai numaldyti protą. Reikia nusimesti asmeninių problemų, praeities ir ateities rūpesčių bei viso savo žinojimo naštą, antraip žiūrėsime, bet nematysime, klausysimės, bet neišgirsime. Turime būti tik šioje akimirkoje.

2012-08-18

Tobula. Tai šio autoriaus antra knyga, pirmoji lietuviška yra "Šios akimirkos jėga", trečioji-"Naujoji žemė, nubuskite ir siekite savo tikslų".

2012-05-20

Kiap suprantu tai sita knyga yra ne pirma,o tai kaip vadinasi ta kuri buvo pries sita,kad skaityt viska is pradziu?

2010-02-23

Gal zinote,kur galeciau isigyti sia knyga?Labai noriu perskaityti, nes jau skaiciau Sios akimirkos jega, super knyga,noriu praktiniu pasiskaitymu.Is anksto dekoju:)

2008-04-26

Tai viena garsiausiu dvasines literaturos knygu JAV ir ji gana sparciai plinta kitose pasaulio salyse. Jeigu ieskote gyvenimo prasmes ir tikslo, si knyga yra jums. Laukite kitos Eckharto Tolle knygos \"Nauja Zeme: Prabudimas savo gyvenimo tikslui\". Jos dar nera lietuviu k., bet tikiu, kad leidyklos Lietuvoje jau bando ja isleisti. \"Nauja Zeme...\" yra dvasinio tobulejimo virsune. Kurie mokate anglu k., nueikite i www.oprah.com ir paklausykite Eckharto Tolle ir Oprah paskaitu apie sia jo knyga.Sekm

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu