0

Šios akimirkos jėgos praktika. Mokymai, meditacijos, pratimai

5.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS
2012-08-18 Dalia

Tobula. Tai šio autoriaus antra knyga, pirmoji lietuviška yra "Šios akimirkos jėga", trečioji-"Naujoji žemė, nubuskite ir siekite savo tikslų".

Informacija

Šios akimirkos jėgos praktika. Mokymai, meditacijos, pratimai

  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2005
  • Formatas: minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 140
  • ISBN ar kodas: 9955-599-29-4

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Šios akimirkos jėgos praktika. Mokymai, meditacijos, pratimai" aprašymas

Dvasinis mokytojas Eckhart Tolle knygoje "Šios akimirkos jėgos praktika. Mokymai, meditacijos, pratimai" apibendrina ir papildo ankstesnės savo knygos "Šios akimirkos jėga. Dvasios nušvitimo vadovas" medžiagą.

Trečioji Eckharto Tolle knyga - "Naujoji žemė".

Laisvės daigai sudygsta tada, kai imi suprasti, kad tu – „ne tas, kuris mąsto“. Kai į tą „mąstytoją“ imi žvelgti tarsi iš šalies, atbunda tavo aukščiausioji sąmonė.

Štai tada suprasi, kad sąmonė iš tiesų prasideda ten, kur baigiasi mintis, nes mintis tėra menkutė sąmonės dalelė.

Ir dar suprasi štai ką: visa, kas išties prasminga – grožis, meilė, kūrybiškumas, džiaugsmas, ramybė – egzistuoja už minties ribų.


Gyvenime gali atsitikti daug nelemtų dalykų. Jūs galite susirgti, prarasti darbingumą, netekti namų, turto ar padėties visuomenėje, gali nutrūkti artimi ryšiai, susirgti mylimas žmogus, pagaliau galite pajausti artėjant savo mirtį, – vis dėlto žinokite, kad visa tai turi antrąją pusę, kad tarsi alchemikai esate tik per žingsnį nuo skausmų ir kančių metalo virtimo į auksą. Šį vieną žingsnį žengsite nuolankiai atsidavę šiai akimirkai.

Reikia būti čia ir dabar, kad sąmoningai suvoktumėte gamtos grožį, didybę, sakralumą. Ar kada nors giedrią naktį žvelgėte į erdvės begalybę, ar pajutote tada pagarbią baimę jos absoliučiai tylai ir nesuvokiamai platybei? Ar kada nors iš tiesų klausėtės upokšnio čiurlenimo kalnų miške? O strazdo giesmės tyliose vasaros nakties sutemose?

Kad sąmoningai aprėptume tokius dalykus, turime visiškai numaldyti protą. Reikia nusimesti asmeninių problemų, praeities ir ateities rūpesčių bei viso savo žinojimo naštą, antraip žiūrėsime, bet nematysime, klausysimės, bet neišgirsime. Turime būti tik šioje akimirkoje.

2012-08-18

Tobula. Tai šio autoriaus antra knyga, pirmoji lietuviška yra "Šios akimirkos jėga", trečioji-"Naujoji žemė, nubuskite ir siekite savo tikslų".

2012-05-20

Kiap suprantu tai sita knyga yra ne pirma,o tai kaip vadinasi ta kuri buvo pries sita,kad skaityt viska is pradziu?

2010-02-23

Gal zinote,kur galeciau isigyti sia knyga?Labai noriu perskaityti, nes jau skaiciau Sios akimirkos jega, super knyga,noriu praktiniu pasiskaitymu.Is anksto dekoju:)

Parašykite atsiliepimą apie "Šios akimirkos jėgos praktika. Mokymai, meditacijos, pratimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Šios akimirkos jėgos praktika. Mokymai, meditacijos, pratimai, kurią skaitytojams dovanoja Eckhart Tolle. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Eckhart Tolle su knyga Šios akimirkos jėgos praktika. Mokymai, meditacijos, pratimai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Šios akimirkos jėgos praktika. Mokymai, meditacijos, pratimai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Eckhart Tolle. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Šios akimirkos jėgos praktika. Mokymai, meditacijos, pratimai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Šios akimirkos jėgos praktika. Mokymai, meditacijos, pratimai" perkama kartu