0

Skaidrumos

  • Leidėjas: Homo liber
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: Minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • ISBN ar kodas: 9786094460166

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Skaidrumos" aprašymas
Alio Balbieriaus poezijos rinktinę „Skaidrumõs“ sudaro eilėraščiai iš šešių jo poezijos knygų: „Delno irklas“ (1986), „Alsavimų girios“ (1990), „Sapno pėdsakai“ (1997), „Tekstai apie viską ir nieką“ (1998), „Strazdo anatomija“ (2004), „Formų knyga“ (2008). Žmogaus ir gamtos harmonijos, sielos skaidrumos ilgesys atsiskleidžia plastiškų vaizdų, originalių metaforų kalba, subtiliai derančia su klasikinėmis poetinėmis formomis.

Parašykite atsiliepimą apie "Skaidrumos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Skaidrumos, kurią skaitytojams dovanoja Alis Balbierius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Alis Balbierius su knyga Skaidrumos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Skaidrumos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alis Balbierius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Skaidrumos palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Skaidrumos" perkama kartu