0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Slėpynės su gyvūnais

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 7,89 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 1.10 € (13%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-02-13 Lynė

Puiki knyga mažiausiems skaitytojams.

Slėpynės su gyvūnais


2021-05-31 7.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Slėpynės su gyvūnais" aprašymas

AR ŽINAI, kodėl tigrų kailis dryžuotas? Ogi todėl, kad susilietų su aplinka ir galėtų nepastebimai sėlinti džiunglėmis. O ar žinojai, kad boružės tokios ryškios, kad atbaidytų plėšrūnus? Juodi taškeliai raudoname fone įspėja: „Neliesk manęs, aš – nuodinga!“ Kiti gyvūnai puošiasi įvairiausiomis spalvomis ir raštais, kurie apsaugo nuo pavojų arba padeda medžioti. Ir jie visi labai mėgsta slėpynes!

Kuo ši knyga (skirta 2-4 metų vaikams) naudinga:

• Skatinama domėtis gyvūnais, gamta, biologija, įdomiais faktais ir pasaulio įvairove
• Meniškos iliustracijos padeda ugdyti meninį skonį ir grožio suvokimą
• Lavinamas pastabumas, gebėjimas atpažinti gyvūnus
• Lavinamas gebėjimas susikaupti ir sutelkti dėmesį
• Skatinamas kūrybiškumas, lavinama smulkioji motorika

ŠIOJE KNYGELĖJE PASISLĖPĖ KELETAS GYVŪNŲ. AR NORĖTUM SU JAIS PAŽAISTI?

• Rask su tavimi slėpynių žaidžiančius gyvūnus.
• Susipažink su jų natūralia gyvenamąja aplinka.
• Apibrėžk gyvūnų kontūrus ant popieriaus lapo ir nuspalvink.
• Uždėk popieriaus lapą ant iškilaus gyvūno formos kontūro ir spalvink pieštuku – pamatysi, kaip išryškės gyvūno piešinys.

Silvie Sanža gimė 1974 metais Brno, Čekijoje. Pabaigusi mokyklą studijavo bibliotekininkystę ir išvyko į Paryžių, ten praleido dvejus metus. Vėliau gilino kalbos žinias Palackio universitete Olomouce, kur pradėjo organizuoti kultūrinius renginius. Silvie rašo ir redaguoja tekstus, sukūrė keletą knygų vaikams.

Edit Sliacka iliustruoja knygas vaikams, taip pat piešia žurnalams. Ji yra mama ir studijos Mr. Fox and Friends įkūrėja, joje gamina žaidimus ir kitus vaikams skirtus produktus.

Iš anglų kalbos vertė Tomas Einoris2021-02-13

Puiki knyga mažiausiems skaitytojams.

Parašykite atsiliepimą apie "Slėpynės su gyvūnais"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Slėpynės su gyvūnais, kurį parašė Edit Sliacka, Silvie Sanža. Siūlome ne tik išsamų Slėpynės su gyvūnais aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Edit Sliacka, Silvie Sanža. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Slėpynės su gyvūnais. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Slėpynės su gyvūnais dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Slėpynės su gyvūnais" perkama kartu