0

Šokanti karvė, arba Maišatynė

  • Nuolaida knygai -85%
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 12,79 €*
Sutaupote: 10.80 € (85%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Šokanti karvė, arba Maišatynė

  • Leidėjas: Odilė
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 20x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • ISBN ar kodas: 9786099592299

2020-10-31 1.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Šokanti karvė, arba Maišatynė" aprašymas

Nauja Sigito Poškaus knyga "Šokanti karvė, arba Maišatynė" – linksma dovana vaikams, ikimokyklinukams ir pradinukams. Tai eilėraščiai, skambios dainelės su natomis, pjesės, šmaikštūs dialogai, žaismingi scenos etiudai. Šiuos kūrinėlius smagu skaityti, dainuoti, vaidinti.

Sigitas Poškus yra parašęs per 20 knygų vaikams ir suaugusiesiems. Autorius yra pelnęs premiją už svarbiausią metų vaikų literatūros debiutą, jo knygos „Vieną kartą" (2003) ir „Amalgama" (2007) pripažintos geriausiomis Metų poezijos knygomis vaikams.

Parašykite atsiliepimą apie "Šokanti karvė, arba Maišatynė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Šokanti karvė, arba Maišatynė, kurį parašė Sigitas Poškus. Siūlome ne tik išsamų Šokanti karvė, arba Maišatynė aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Sigitas Poškus. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Šokanti karvė, arba Maišatynė. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Šokanti karvė, arba Maišatynė dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Šokanti karvė, arba Maišatynė" perkama kartu