0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Sparnuotojo Nykštuko strėlė. Mitologinės sakmės

Kaina internetu: 13,49 €
Kaina knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 1.50 € (11%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Sparnuotojo Nykštuko strėlė. Mitologinės sakmės


2021-05-31 13.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sparnuotojo Nykštuko strėlė. Mitologinės sakmės" aprašymas

Pagonių dievai, aukojimai, apeigos, papročiai ir šventės, žemės, upių ežerų, piliakalnių šneka – autorius, gvildendamas šias ir daugybę kitų temų, gyvais vaizdais ir įtaigiu žodžiu parodo gamtos ir žmonių tarpusavio santykius, aukština meilės jėgą ir nepalaužiamą drasą.

Tai ne mitų ar kai kurių primirštų istorijų perpasakojimas, o šiandienio žmogaus netradicinis ir šiek tiek romantiškas žvilgsnis į tolimą praeitį, pagonišką pasaulėjautą, baltų genčių ir Mažosios Lietuvos dvasinę ir istorinę kultūrą, praskleidžiant užmaršties uždangą ir parodant nepaprastai turtingą, įdomią iki šiol mus žavinčią protėvių žemę, tikėjimus, magiją, stebuklus, pirmykštę filosofiją ir išminties galią.Parašykite atsiliepimą apie "Sparnuotojo Nykštuko strėlė. Mitologinės sakmės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos knygos 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Sparnuotojo Nykštuko strėlė. Mitologinės sakmės, kurį parašė Laimonas Inis. Siūlome ne tik išsamų Sparnuotojo Nykštuko strėlė. Mitologinės sakmės aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Laimonas Inis. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Sparnuotojo Nykštuko strėlė. Mitologinės sakmės. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Sparnuotojo Nykštuko strėlė. Mitologinės sakmės dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Sparnuotojo Nykštuko strėlė. Mitologinės sakmės" perkama kartu