0

Sprendimų valdymas

  • Leidėjas: Smaltijos leidykla
  • Išleidimo metai: 2004
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • ISBN ar kodas: 9955-551-27-5

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Sprendimų valdymas" aprašymas

Kodėl kai kurių kompanijų darbuotojai nuolatos stebina mus savo puikiais sprendimais, kai tuo tarpu kitų įmonių atstovai patiria vieną nesėkmę po kitos? Ar jie geriau išmano savo verslą? Ar jie yra tiesiog akivaizdžiai protingesni? Ar visa tai tėra sėkmės dalykas? Pasak J. Frank Yates, link teisingo atsakymo neveda nė vienas iš šių klausimų. Svarbiausias, bet retai suvokiamas, raktas į sėkmę slypi tame, kaip vadovai valdo savo kompanijos sprendimų procesą, svarbiausia - lyderių sprendimų valdymo technologija.


Žinoma, visi sugeba priimti verslo sprendimus. Tačiau knygos "Sprendimų valdymas" skaitytojai perpras paprastą ir galingą strategiją – vieno iš pagrindinių sprendimų priėmimo srities ekspertų žodžiais tariant – kaip priimti teisingus verslo sprendimus. Be to, knygoje pateikiamos specifinės rekomendacijos, kuriomis nesunkiai gali vadovautis bet kuris vadovas, siekiantis nuolatos tobulinti savo sprendimų valdymo veiksmingumą.


Iš anglų kalbos vertė Rūta Stankevičiūtė

Parašykite atsiliepimą apie "Sprendimų valdymas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Vadybos knygos

J. Frank Yates parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Sprendimų valdymas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Sprendimų valdymas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Sprendimų valdymas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Sprendimų valdymas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, J. Frank Yates tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Sprendimų valdymas" perkama kartu