0

Štai koks žmogus (7-oji „Kliftonų kronikos“ knyga)

  • Nuolaida knygai -77%
Kaina internetu: 3,49 €
Kaina knygyne: 14,59 €*
Sutaupote: 11.10 € (77%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Štai koks žmogus (7-oji „Kliftonų kronikos“ knyga)

  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 448
  • ISBN ar kodas: 9789955136866

2021-03-31 3.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Štai koks žmogus (7-oji „Kliftonų kronikos“ knyga)" aprašymas
„Štai koks žmogus“ pradedamas šūviu. Bet kas paspaudė gaiduką, kas gyvens toliau, o kas mirs?

Vaithole Džailzas Baringtonas sužino visą tiesą apie savo žmoną Kariną. Ar ji — šnipė, ar tik didžiojo žaidimo įkaitė?

Haris Kliftonas pradeda rašyti sumanytą svarbųjį romaną, o jo žmona Ema baigia dešimties metų Bristolio karališkosios ligoninės valdybos pirmininkės kadenciją ir netikėtai sulaukia Margaret Tečer skambučio ir darbo pasiūlymo.

Sebastijonas Kliftonas tampa „Fartings Kaufman“ banko valdybos pirmininku, bet tik tada, kai Hakimas Bišara pasitraukia dėl asmeninių priežasčių. Talentingoji Sebastijono ir Samantos dukra Džesika pašalinama iš Sleido menų mokyklos, bet jos gelbėti atskuba teta Greisė.

Ledi Virginija rengiasi bėgti iš šalies norėdama išvengti kreditorių, bet miršta Hartfordo hercogienė, ir Virginija griebiasi naujos progos atsikratyti skolų ir galiausiai priveikti Kliftonus ir Baringtonus.

Tarsi perkūnas iš giedro dangaus Kliftonų šeimą ištinka tragedija — vienas šeimos narys sužino baisią diagnozę, sujaukiančią visų gyvenimus.

„Štai koks žmogus“ — įtraukianti knyga, paskutinis septynių dalių Kliftonų kronikų romanas, atsidūręs perkamiausių knygų sąrašo pradžioje įvairiuose pasaulio knygynuose ir pelnęs Jeffrey Archeriui pasakojimo meistro vardą.

Iš anglų kalbos vertė Paulė Budraitė

Parašykite atsiliepimą apie "Štai koks žmogus (7-oji „Kliftonų kronikos“ knyga)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Štai koks žmogus (7-oji „Kliftonų kronikos“ knyga), kurią skaitytojams dovanoja Jeffrey Archer. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jeffrey Archer su knyga Štai koks žmogus (7-oji „Kliftonų kronikos“ knyga) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Štai koks žmogus (7-oji „Kliftonų kronikos“ knyga) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jeffrey Archer. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Štai koks žmogus (7-oji „Kliftonų kronikos“ knyga) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Štai koks žmogus (7-oji „Kliftonų kronikos“ knyga)" perkama kartu