0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Stalinas ir bomba

4.5
(2 įvertinimai) Įvertinkite
 • Nauja knyga
 • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 20,49 €
Kaina knygyne: 24,29 €*
Sutaupote: 3.80 € (16%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
 • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-07 Benas

Super knyga. Skaitysiu keletą kartų!

Stalinas ir bomba


2021-05-31 20.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Stalinas ir bomba" aprašymas

Intriguojantis Stanfordo universiteto istorijos profesoriaus Davido Holloway‘aus pasakojimas „Stalinas ir bomba“ apie vieną paslaptingiausių Sovietų Sąjungos istorijos puslapių – branduolinio ginklo įgijimą. Remdamasis daugybe dokumentų, autorius chronologiškai, skyrius po skyriaus, nušviečia SSRS branduolinės ginkluotės kūrimo fazes, branduolinio projekto poveikį vidaus ir užsienio politikai, propagandai.

Knygoje „Stalinas ir bomba“ mėginama atsakyti į nuolat kylančius klausimus: kada SSRS nusprendė kurti branduolinį ginklą? Kokį vaidmenį, įgyvendinantsovietinį branduolinį projektą, atliko šnipai? Kada Stalinas suvokė atominės bombos politinę reikšmę – prieš Hirošimos bombardavimą ar po jo? Ar pokario metais jis baiminosi amerikiečių puolimo? O gal buvo įsitikinęs, kad karo nebus? Ar diktatorius tikėjo, kad Sovietų Sąjunga gali laimėti branduolinį karą?


 • Autorius: David Holloway
 • Leidėjas: Briedis
 • Išleidimo metai: 2020
 • Knygos puslapių skaičius: 536
 • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9789955268468
 • Vertėjas: Manfredas Žvirgždas
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

2021-05-07

Super knyga. Skaitysiu keletą kartų!

2021-05-05

Ši knyga yra labai išsami, gilinamasi į mokslininkus, kurie sukūrė atomines ir kitas bombas, jų santykius tarpusavyje ir su įvairiomis sovietų valstybės institucijomis bei pareigūnais. Joje gana mažai analizuojama Stalino mąstysena, atsižvelgiant į jo sprendimus ir kaip reaguoti į amerikiečių proveržius, pateikiant išvadas kaip nuomones, paaiškinant įrodymus. Bet man kažko trūko, cinkelio matyt :)

Parašykite atsiliepimą apie "Stalinas ir bomba"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Istorija ir visuomenė

David Holloway parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Stalinas ir bomba, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Stalinas ir bomba aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Stalinas ir bomba už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Stalinas ir bomba? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, David Holloway tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Stalinas ir bomba" perkama kartu