⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Stalino karas. Nauja Antrojo pasaulinio karo istorija

2023-09-30 29.99 InStock
Rezervuoti

Knygos "Stalino karas. Nauja Antrojo pasaulinio karo istorija" aprašymas

Antrasis pasaulinis karas daugelyje Vakarų šalių iki šiol vertinamas kaip viso civilizuoto pasaulio kova prieš absoliutų blogį, kurį įkūnijo A. Hitleris ir Vokietiją užvaldęs nacių režimas. O štai sovietų diktatoriaus Josifo Stalino vaidmuo įžiebiant dešimtis milijonų gyvybių pražudžiusias skerdynes dažnai ignoruojamas arba įvertinamas nepakankamai.

Garsus amerikiečių istorikas Seanas McMeekinas savo knygoje „Stalino karas. Nauja Antrojo pasaulinio karo istorija“ nušviečia mažiau žinomą istorijos pusę. Būtent Kremliaus šeimininko intrigos, agresyvi politika Europoje ir Azijoje, siekis išprovokuoti „kapitalistų“ karą sudarė prielaidas kilti pasauliniam konfliktui. Mokslininkas laikosi požiūrio, kad būtent Stalinas, o ne Hitleris buvo pagrindinis Atrojo pasaulinio karo architektas. Deja, besąlygiškai stoję į Sovietų Sąjungos pusę britai ir amerikiečiai to neįvertino.


  • Autorius: Sean McMeekin
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 664
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094940095
  • Vertėjas: Saulius Juozapavičius
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Stalino karas. Nauja Antrojo pasaulinio karo istorija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Antrasis pasaulinis karas

Sean McMeekin pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Stalino karas. Nauja Antrojo pasaulinio karo istorija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Stalino karas. Nauja Antrojo pasaulinio karo istorija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Stalino karas. Nauja Antrojo pasaulinio karo istorija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Stalino karas. Nauja Antrojo pasaulinio karo istorija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sean McMeekin tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Stalino karas. Nauja Antrojo pasaulinio karo istorija" perkama kartu