TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Stebuklingas dantų pasaulis

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 21.19 SoldOut

Knygos "Stebuklingas dantų pasaulis" aprašymas

Susipažinkite su šio pasaulio gyventojais – pelyte Zinute, dantuku Tuku, gydytoja Vovere, besotėmis bakterijomis bei kitais herojais, iš kurių kiekvienas mažajį skaitytoją ko nors pamokys apie dantų priežiūrą bei sveikatą.

Perskaitę šią pasakų knygą „Stebuklingas dantų pasaulis“ mažyliai sužinos:

- Kodėl pelytė Zinutė padeda Dantukų fėjai surinkti po pagalve padėtus vaikučių pieninius dantukus.
- Kokiu būdu Skruzdėlė išgelbėjo dantuką Tuką bei padėjo jam sugrįžti namo.
- Ar tikrai pirmiausia išdygsta apatinis centrinis kandis?
- Dėl ko burnoje vyksta karas ir dantys nepasidalina savo teritorijomis?
- Kaip reikia prižiūreti dantukus ir kas jiems gali nutikti, užklupus besotėms bakterijoms.

„Stebuklingas dantų pasaulis“ - tai pirmasis Lietuvoje gydytojų odontologų išleistas pasakų rinkinys ne tik vaikams, bet ir tėveliams. Šešios nepaprastai šiltos, nuotaikingos, kartais ir juokingos istorijos pasakoja apie svarbų ir dar ne iki galo suprantamą stebuklingą dantų pasaulį – moko atsakomybės, rūpesčio bei meilės sau ir savo dantukams.

Knygoje mažyliai ras ne tik žavias iliustracijas, žaismingas ir įtraukiančias pasakas, bet ir dantukų valymo kalendorių, o jų tėveliai galės pasisemti naudingos informacijos iš gyd. ortodontės ir gyd. vaikų odontologės lūpų įvairiausiomis vaikų burnos sveikatos temomis – patarimai lydi kiekvieną pasaką ir taip pat yra iliustruoti.

Šis pasakų rinkinys pradžiugins kiekvieną šeimą, nes:

1. Turtina vaiko žodyną bei ugdo vaizduotę.
2. Lavina vaiko skaitymo įgūdžius.
3. Supažindina su dantukais bei jų priežiūra.
4. Motyvuoja rūpintis savo burnos sveikata.
5. Formuoja gydytojo odontologo kaip draugo, kurio nereikia bijoti, suvokimą.
6. Paliečia ne tik dantų valymo, bet ir mitybos, profilaktikos temas.
7. Suprantamai paaiškina tėveliams, kaip elgtis vaikų dantų traumų atveju bei kaip pasirūpinti mažylių dantukais.
8. Turi dantukų valymo kalendorių, kurį galima nuolat atnaujinti.

Rekomenduojama tėveliams ir vaikams nuo 2 metų.

Alvyda Žarovienė – gydytoja ortodontė bei dėstytoja, baigusi odontologijos studijas bei ortodontijos rezidentūrą Lietuvos sveikatos mokslų universitete, kur šiuo metu dirba bei dalinasi žiniomis su studentais.

„Kaip ir mano mažieji pacientai, aš tikiu pasakomis, nes jos įtraukia, lavina vaizduotė bei suteikia svarbių gyvenimo pamokų, todėl tokį knygos formatą pasirinkau šiai knygelei. Tuomet vaizduotėje užgimė visos šešios “Stebuklingo dantų pasaulio“ pasakos ir jų drąsūs herojai, kuriuos beliko perkelti į knygelę.“

Gabija Gasiunas - perspektyvi vaikų iliustratorė ir grafikos dizainerė, baigusi Vilniaus dailės akademijos taikomosios grafikos specialybę ir šiuo metu dirbanti laisvai samdoma grafike.

„Stengiuosi visada išlipti iš komforto zonos ir daryti dalykus, kuriuos niekada negalvojau, kad galėčiau daryti – būtent taip ir gimė Stebuklingo dantų pasaulio iliustracijos, veikėjų charakteriai ir magiškas pasaulis, kuriame jie gyvena.“

Marija Borisovaitė-Petrulienė – vaikų odontologė, baigusi odontologijos ir vaikų odontologijos studijas Lietuvos sveikatos mokslų universitetą bei turinti tarptautinę patirtį dirbant su vaikais pacientais Suomijoje, Oulu universitete bei Jungtinėje Karalystėje, Lydso universitete.

„Nuoširdžiai tikiu profilaktika ir noriu, kad pirmiausia pacientai vaikai manyje įžvelgtų draugą, kuris nori padėti. Tikiuosi, jog mano patarimai motyvuos ne tik tėvelius, bet ir vaikučius, ir juos supažindins su visai ne baisiu, o stebuklingu dantų pasauliu!“Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Stebuklingas dantų pasaulis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinės, informacinės knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Stebuklingas dantų pasaulis", kurį pristato Alvyda Žarovienė, Marija Borisovaitė-Petrulienė. Siūlome ne tik išsamų "Stebuklingas dantų pasaulis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Alvyda Žarovienė, Marija Borisovaitė-Petrulienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Stebuklingas dantų pasaulis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Stebuklingas dantų pasaulis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Stebuklingas dantų pasaulis" perkama kartu