0
Stebuklingas Medis. Raudonoji Kėdė
1.49 OutOfStock

Stebuklingas Medis. Raudonoji Kėdė

Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

Stebuklingas Medis. Raudonoji Kėdė

  • Leidėjas: Gelmės
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 12x17, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 272
  • ISBN ar kodas: 9786098168365

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Audra pakerta seną ąžuolą. Tai Stebuklingas Medis. Nežinodami apie magiškas jo galias, žmonės iš ąžuolo medienos pagamina įvairių daiktų. Taip pat ir Raudonąją Kėdę, kuri moka vaikščioti, skraidyti ir pildyti ant jos sėdinčiųjų norus.Kėdė atsiduria talentingų, bet neturinčių darbo muzikantų šeimoje. Jų vaikai Tosė, Filipas ir Kukis trokšta, kad mama ir tėtis susirastų puikius darbus, bet noras toks neatsargus, kad iki šiol buvę mylintys tėvai tampa pinigų automatais. Vaikai stengiasi ištaisyti situaciją, todėl turi išmokti bendrauti su Kėde.

Jie iškeliauja ieškoti tėvų. Kelionė pilna neįtikėtinų nuotykių, juokingų ir šiurpių įvykių. Kur juos nuneš išprotėjęs autobusas, kur nuves šviečiantis tiltas, ką jiems atneš galingas viesulas, ar padės traktorius milžinas ir kur galiausiai išskris jų namas...


„Raudonoji Kėdė“ 2009 metais Lenkijoje buvo išrinkta Metų knyga.


Andrzej Maleszka parašė daugiau kaip 50 scenarijų ir „Stebuklingą Medį“ – populiarią knygelių seriją vaikams, kuri išversta į daugybę kalbų. Taip pat jis režisavo daug filmų, tarp jų ir „Stebuklingą Medį“. Andrzej Maleszka yra pelnęs tarptautinį „Emmy“ apdovanojimą.

Savo kūryboje jis jungia fantazijos ir tikrovės motyvus, puikiai supranta vaikų pasaulį ir istorijas pasakoja jų akimis. Stebuklingi daiktai, atsidūrę vaikų rankose, padovanoja jiems įspūdingų nuotykių, taip pat išmoko juos naudingų dalykų. Magiškos jėgos iš tikrųjų yra vaikų vidinės jėgos.


Iš lenkų kalbos vertė Rytė Janauskaitė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu