0

Sterili

  • Nuolaida knygai -22%
Kaina internetu: 6,29 €
Kaina knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 1.70 € (22%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Sterili

  • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 104
  • ISBN ar kodas: 9786094801693

2021-02-28 6.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sterili" aprašymas

Tomas Petrulis (gim. 1987) Vilniaus universitete baigė istorijos bakalauro ir religijos mokslų magistrantūros studijas. 2017 m. pasirodė pirmasis jo poezijos rinkinys „Triukšmo gyvatė“ (išleido el. knygų leidykla „Naujas vardas“). Knyga buvo įvertinta, pakliuvo į Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto sudarytą kūrybiškiausių 2017 m. knygų dvyliktuką, taip pat buvo įtraukta į 2018 m. „Metų knygos rinkimų“ penketuką poezijos kategorijoje.

Antrojo autoriaus poezijos rinkinio „Sterili“ tekstai kyla iš įtampos tarp sakralumo ir profaniškumo, tikėjimo ir netikėjimo, iki galo nesugebant pasirinkti nei vieno, nei kito, nuolat judant, migruojant tarp šių polių. Tekstai, dažnai grįsti kalbos žaismu, erotiniais, pornografiniais, taip pat kasdienybės įvaizdžiais, nuolat pereina tai į vieną, tai į kitą polių. Tačiau nė viename jų neužsibūna. Galiausiai lieka pati kalba, kaip mediumas, per kurį skleidžiasi laikas ir erdvė.

Rinkinį „Sterili“ papildo keliolika poeto atrinktų eilėraščių iš pirmosios jo tik elektroniniu formatu išleistos knygos „Triukšmo gyvatė“.

Parašykite atsiliepimą apie "Sterili"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Sterili, kurią skaitytojams dovanoja Tomas Petrulis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Tomas Petrulis su knyga Sterili jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Sterili patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Tomas Petrulis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Sterili palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Sterili" perkama kartu