0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sugrąžinta praeitis

36,08 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 36.08 InStock
Į krepšelį

Knygos "Sugrąžinta praeitis" aprašymas

Knygoje pateikiamos tris dešimtmečius archeologiškai tirtų kultūros paminklų - senkapių, kulto vietų, gyvenviečių, istorinių veikėjų kapaviečių - iki šiol neskelbtos tyrinėjimų ataskaitos.Parašykite atsiliepimą apie "Sugrąžinta praeitis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Sugrąžinta praeitis", kurią skaitytojams dovanoja Vytautas Urbanavičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vytautas Urbanavičius su knyga "Sugrąžinta praeitis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Sugrąžinta praeitis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Urbanavičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Sugrąžinta praeitis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Sugrąžinta praeitis" perkama kartu