Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Sugrįžimas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 0.99 SoldOut

Knygos „Sugrįžimas“ aprašymas

Plačiai žinomo rašytojo Bernhardo Schlinko "Sugrįžimas" - tarsi tikrasis sugrįžimas į savąjį "aš", įdomi odisėja klaidžiojant po vaikystės ir paauglystės dienas, jausmų ir potyrių, išgyvenimų ir apmąstymų labirintus. Abejonės ir ieškojimai, atradimai ir atsivėrimai įtraukia į šią gyvenimo kelione, lydimą ne tik praeities, bet ir dabarties šmėklų.


Romaną "Sugrįžimas" literatūros kritikai vertina itin kontroversiškai: vieni negaili liaupsių, o kiti vos ne maišo su žeme...Barbaros švelnumas irgi buvo tikra palaima, kuria iš pradžių nenorėjau patikėti, bet vėliau leidausi juo užkrečiamas. Negalėjome\ienas kito paleisti iš raukų, nei automobilyje, nei eidami gatve, nei parduotuvėse ar restoranuose, jos aistra buvo tokia beatodairiška, kad Į savo sūkurį įtraukė ir mane. nuplaudama visa susivaržymą, susikaustymą ir nerangumą- jau vien balsas, kokiu ji kalbėdavo, kai norėdavo mane mylėti. įskeldavo kibirkštį kažkur pilve, o tamsus kraujo lašelis, kartais ištrvkšdaves iš randelio ant viršutines jos lūpos mums bučiuojantis, degė mano širdyje. Jaučiausi gyvesnis nei kada nors anksčiau. Bet dar didesnis stebuklas už Barbaros aistrą buvo jos švelnumas, paverčiantis kitokia visą dieną ir kiekvieną pavienę minute. Taip, viskas buvo kitaip.Iš vokiečių kalbos vertė Regina Ivanauskienė

  • Autorius: Bernhard Schlink
  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 344
  • Formatas: 15x22 kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955341307

Parašykite atsiliepimą apie „Sugrįžimas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Sugrįžimas“, Bernhard Schlink. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Bernhard Schlink su knyga „Sugrįžimas“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Sugrįžimas“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Bernhard Schlink. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Sugrįžimas“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Sugrįžimas“ perkama kartu