0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sulysėlis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2007-07-07 modis

na tikrai nieko gero :)


Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 4.38 SoldOut

Knygos "Sulysėlis" aprašymas

"Liesėk!" - senas čigonas ištaria prakeiksmą klestinčiam teisininkui Viljamui Halekui, ir jo mestas užkeikimas pradeda pildytis. Už erotinės ekstazės metu padarytą skriaudą čigonų taborui Viljamas Halekas pasmerktas prarasti viską: karjerą, šeimą, netgi gyvybę. Pasiryžęs stoti į kovą su pragaištingi kerais, jis patiria daugybę šiurpinančių nuotykių.2007-07-07

na tikrai nieko gero :)

2007-06-24

tikrai nebloga.

Parašykite atsiliepimą apie "Sulysėlis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Siaubo knygos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Sulysėlis", kurią skaitytojams dovanoja Stivenas Kingas (Stephen King). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Stivenas Kingas (Stephen King) su knyga "Sulysėlis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Sulysėlis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stivenas Kingas (Stephen King). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Sulysėlis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Sulysėlis" perkama kartu