0

Šuniukas, kuris negalėjo užmigti

Kaina internetu: 3,99 €
Kaina knygyne: 4,59 €*
Sutaupote: 0.60 € (14%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Šuniukas, kuris negalėjo užmigti

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 13x20, kieti vrišeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • ISBN ar kodas: 9786090137475

2020-10-31 3.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Šuniukas, kuris negalėjo užmigti" aprašymas

Kai Lara apleistame skersgatvyje pamatė benamį šuniuką, nusprendė jam pagelbėti. Parsinešė jį namo, kur jam, atrodė, labai patiko. Pavadino jį Angliuku.
Tik būta bėdos. Kai ateidavo naktis, Angliukui pasidarydavo baugu ir jis imdavo gailiai inkšti. Šeima likdavo be miego. Ką turėjo daryti Lara, kad šuniukas naktį užmigtų?

Sophy Williams iliustracijos.

Iš anglų kalbos vertė Vaiva Būgaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Šuniukas, kuris negalėjo užmigti"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Šuniukas, kuris negalėjo užmigti, kurį parašė Holly Webb. Siūlome ne tik išsamų Šuniukas, kuris negalėjo užmigti aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Holly Webb. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Šuniukas, kuris negalėjo užmigti. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Šuniukas, kuris negalėjo užmigti dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Šuniukas, kuris negalėjo užmigti" perkama kartu