0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šuo vardu Benamis

  • Nuolaida knygai -36%
Kaina internetu: 6,29 €
Kaina knygyne: 9,79 €*
Sutaupote: 3.50 € (36%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Šuo vardu Benamis


2021-06-30 6.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Šuo vardu Benamis" aprašymas
O, kad šunys galėtų kalbėti!
Tada pasakytų visiems, kad ir jis mato mamą.


Nuo to laiko, kai mamos nebėra, Kelės gyvenimas pasikeitė. Be jos namai tušti ir atrodo, kad niekuomet nebebus taip linksma kaip anksčiau. Tačiau vieną dieną mama pasirodo Kelei. Ir ne viena, o su didžiuliu sidabriškai pilku šunimi. Jis šuoliais įsiveržia į Kelės pasaulį ir apverčia jį aukštyn kojomis – paslaptingi įvykiai nušviečia mergaitės gyvenimą naujomis spalvomis.
Kai jis pasirodo, prasideda Kelės draugystė su kurčnebyliu berniuku Semu ir benamiu Džedu, kuris žino kur kas daugiau, nei iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, ir netikėtai grąžina džiugesį į mergaitės namus.

Tai pirmasis britų autorės Sarah’os Lean kūrinys apie ilgesį, meilę ir tikrą draugystę, besiskleidžiančią ten, kur mažiausiai tikiesi. Knygos puslapiais skaitytoją lydi dailininkės Linos Eitmantytės-Valužienės pavaizduotas airių vilkogaudis.

Iš anglų kalbos vertė Ieva Albertavičienė

  • Autorius: Sarah Lean
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • Formatas: 17x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094413667

Parašykite atsiliepimą apie "Šuo vardu Benamis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Šuo vardu Benamis, kurį parašė Sarah Lean. Siūlome ne tik išsamų Šuo vardu Benamis aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Sarah Lean. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Šuo vardu Benamis. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Šuo vardu Benamis dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Šuo vardu Benamis" perkama kartu