0

Susipažinkite – tai jūs

  • Nuolaida knygai -31%
5.0
(2 įvertinimai)
Kaina internetu: 13,99 €
Kaina knygyne: 19,99 €*
Sutaupote: 6.00 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-09-07 Karolis

Neperspausta, daug atsakymų radau šioje knygoje. Rekomenduoju!

Informacija

Susipažinkite – tai jūs

  • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 392
  • ISBN ar kodas: 9786094801709

2021-01-31 13.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Susipažinkite – tai jūs" aprašymas

Genetikos specialistas Bill Sullivan mokslo populiarinimo knygoje „Susipažinkite - tai jūs“ padeda atsakyti į klausimą, kodėl esame tokie, kokie esame. Arba tiesiog supažindina mus pačius su savimi.

Gyvenime iškyla daug paprastų klausimų. Kodėl mane traukia netikę partneriai? Kodėl taip sunku keltis, kai tuo tarpu kiti dienai pasiruošę jau penktą ryto? Kodėl mano spintoje vien raudoni drabužiai? Kodėl aš tai pasakiau, juk nenorėjau! Kodėl mano draugai mėgsta egzotinį maistą ir gerą vyną, o aš tenoriu mėsainio? Kodėl vieni bebaimiai, o kiti spiegia pamatę pelę? Autorius Bill Sullivan kaip tik ir bando atsakyti, kas gi nulemia mūsų asmenybę, trauką tam tikriems dalykams bei pomėgius. Mokslas jau pažengė tiek, kad į išvardintus klausimus gali atsakyti paprastai ir aiškiai.

Mėgstamiausi patiekalai, patraukliausios asmenybės, jausmai, etiniai, politiniai įsitikinimai ir kiti dalykai, kurie veda mus per gyvenimą yra nulemti DNR, mikrobų bei mus supančios aplinkos. Profesorius teigia, kad daugelis atsakymų iš tikrųjų slypi mūsų individualioje DNR struktūroje. Be mūsų akių spalvos ir to, ar esame kairiarankiai, ar dešiniarankiai, DNR gali turėti įtakos, tam, kad norime brokolių, kaip greitai prarandame nuotaiką ir net tam, ką pasirenkame kaip gyvenimo partnerį. Šiuos ryšius nagrinėja epigenetika. Tačiau, tai nėra vienintelis veiksnys.

Knygoje „Susipažinkite – tai jūs“ kalbama apie tokias sąvokas kaip epigenetika, mikrobiologija, psichologija bei nagrinėjama, kokiais ryšiais jos yra susijusios ir kaip šių veiksnių visuma paveikia mūsų asmenybę bei gyvenimą. Bill Sullivan teigia, kad be abejo, mes turime būti atsakingi už savo veiksmus, tačiau tyrimai paaiškina, kodėl vieni dalykai mus veikia labiau nei kiti.

Moksliniai reiškiniai knygoje parašyti nesudėtinga kalba, autorius nevengia humoro, gerų pavyzdžių bei įdomių pasakojimų.

Bill Sullivan yra Indianos universiteto Medicinos mokyklos farmakologijos ir mikrobiologijos profesorius, genetikos specialistas, autorius. Jis parašė daugybę mokslo populiarinimo straipsnių publikuotų „Scientific American“, „Scientific American MIND“, Salon.com, „COSMOS magazine“, GotScience.org, „What Is Epigenetics“ ir kt. Taip pat Bill Sullivan rašo keletą tinklaraščių. Jis teigia, kad žmonės dažnai bijo mokslinių sąvokų, todėl jo tikslas rašyti tokius tekstus, kurie padėtų lengvai susivokti, nekeltų nuobodulių ir gal net priverstų nusišypsoti.

Iš anglų kalbos vertė Elena Macevičiūtė ir Eduardas Macevičius

2020-09-07

Neperspausta, daug atsakymų radau šioje knygoje. Rekomenduoju!

2020-09-07

Stebiuosi šiuo nepaprastu rašymo stiliumi. Visi moksliniai terminai taip paprastai ir aiškiai aprašyti, tikrai daug informacijos, kurią nesudėtinga perprasti!

Parašykite atsiliepimą apie "Susipažinkite – tai jūs"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Bill Sullivan parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Susipažinkite – tai jūs, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Susipažinkite – tai jūs aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Susipažinkite – tai jūs už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Susipažinkite – tai jūs? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Bill Sullivan tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Susipažinkite – tai jūs" perkama kartu