0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Susitikę dykumoje

2.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2011-11-09 Monti

Laaaaabai nepatiko vertimas. Toks grubus, techninis. Pati knyga originalo kalba yra labai patraukli. Bet vertejos darbas tiesiog kliuvo uz akiu. Siaip istorija idomi, knyga lengvai skaitosi, patraukia, bet tas sakiniu vertimas, zodziu sudeliojimas...


Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 99 SoldOut

Knygos "Susitikę dykumoje" aprašymas

Helė Amin (Helle Amin) gimė 1964 m. Danijoje. Baigė studijas, dirbo Londone, ten 1990 m. ištekėjo už vyro, kilusio iš Saudo Arabijos, vėliau apsigyveno Balio saloje. Regis, su vyru ir keturiais vaikais atostogų rojumi vadinamoje saloje įsikūrusios moters gyvenimas tobulas. Tačiau vieną 2002-ųjų dieną idilė subyra ir gyvenimas pasikeičia negrįžtamai. Grįžusi iš prekybos centro ji neranda savo vaikų. Netrukus moteris išsiaiškina, kad sutuoktinis pasiėmė jųdviejų vaikus ir grįžo gyventi į savo tėvynę. Pasitelkusi į pagalbą draugus, Helė leidžiasi į svetimą šalį, siekdama susigrąžinti už tūkstančių kilometrų išvežtus vaikus.
Ši Helės Amin kelionė prilygo žygdarbiui - svetimoje, vyrų dominuojamoje visuomenėje ji išdrįso pareikalauti teisingumo ir stoti į kovą už motinos teisę auginti savo vaikus. Moters kova buvo kupina dramatiškų įvykių ir pavojų. Kitos motinos gal būtų pasidavusios, bet tik ne Helė. Jos pačios žodžiais tariant, „dėl savo vaikų būčiau basa perėjusi dykumą".


  • Autorius: Helle Amin
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • ISBN ar kodas: 9786090148853

2020-07-22

Jeg var så måde manden and hans familie såvel som to aførnene i 2015. Jeg gjorde også min egen research på Bali, hvor Helle, Talal and børn boede mellem 1998 og 2002. Hvad kan jeg sige! Jeg opdagede, pas šeimos vadovus, po 10 vaikų pagrobimo ir pagrobimo, o po to, kai balsas nuskambės (Balis), o po to, kai laukiama, kai reikia nusiminti, bet nedaryti tarptautinių mokyklų, nevykti. „Sammen med forældrene“ pateikia informaciją apie populiariausių mokyklų ir kitų variantų mokyklas, tokias kaip „Helle ville lede“. Dėmesio! Tikrinti kainą ir nuspręsti, kaip baigti meddelio dizainą, derinti savo modifikaciją, kai manoma, kad giminės atiduodamos popiežiaus šeimininkams. Jeg blev også fortalt af mandsfamilien, at tildyneladende rejste till Saudi, and mens der kidnappede børn as 11 dage mod retsafgørelse om, o manden har harææremremndndhed med en dags besøgende rettigheder for børn til deres mor. Peržiūrėkite visas problemas, susijusias su „Lidelser i“, „Klausk, ką reikia padaryti“, tačiau žiūrėkite, kad JK galėtų žiūrėti vaizdo medžiagą, bet ne daugiau kaip 30 dienų. (Moderen hævder fejlagtigt forældremyndighed til hende). „Han gjorde det“ už „børnenes uddannelse ikke liider“. Žinomiausias piliečių migracijos ženklas, kurį galite įsigyti, jei norite, kad jūsų svajonės būtų patrauklios, o ne tik geriausios, bet ne tik geros kokybės, bet ir svarbios. karriere. Den yngste søn blev desværre påvirket af moders en en grad, in the han ikke ønsker nogen contact on far and pliver brugt from the mor at the promovere hendes bug.
Išsamiau, jei reikia patikrinimo akto, jūs galite jį išsiaiškinti, ar jis nėra įdomus, o ne geriausias, o ne geriausias.
Išeikite iš darbo, kai būsite nusistatę prieš tai, kai komitetas netaikomas, o ne visada, kai tikimasi, kad jūsų vaikai bus nuskaityti ir nuskaityti, o per 3 valandas po 4 dienų, kai būsite nuskambėję, o ne tik aš. til dem. Han siger, at det fakum, at de ved sandheden, er nok kumpiui. Visi, kas betyder ikke noget. Han siger, atmesdamas tai tik paprastas galutinis įsakymas. Drengene hardent nok gennem deres exponering for medierne, så han vil bevare deres værdighed.
Jeg må indrømme, jeg har en masse respekt for hans visdom and følelse af værdighed i lyset af denne stero, der skriver falske påstande.

2011-11-09

Laaaaabai nepatiko vertimas. Toks grubus, techninis. Pati knyga originalo kalba yra labai patraukli. Bet vertejos darbas tiesiog kliuvo uz akiu. Siaip istorija idomi, knyga lengvai skaitosi, patraukia, bet tas sakiniu vertimas, zodziu sudeliojimas...

Parašykite atsiliepimą apie "Susitikę dykumoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užsienio tikros istorijos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Susitikę dykumoje", kurią skaitytojams dovanoja Helle Amin. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Helle Amin su knyga "Susitikę dykumoje" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Susitikę dykumoje" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Helle Amin. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Susitikę dykumoje" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Susitikę dykumoje" perkama kartu