0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sveikata nuo pirmo šaukšto: pilnavertė trijų kartų mityba

  • Nuolaida knygai -41%
Kaina internetu: 13,19 €
Kaina knygyne: 21,99 €*
Sutaupote: 8.80 € (41%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Sveikata nuo pirmo šaukšto: pilnavertė trijų kartų mityba


2021-06-30 13.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sveikata nuo pirmo šaukšto: pilnavertė trijų kartų mityba" aprašymas

Sveikos mitybos ekspertės Ritos Šilenskienės ir dviejų gydytojų – Editos Juodžbalienės bei Birutės Čijunskienės knyga „Sveikata nuo pirmo šaukšto: pilnavertė trijų kartų mityba“ skirta visai šeimai. Kaip sveikai maitintis visiems - tiek mažiausiems, tiek vyriausiems - šeimos nariams?

Knygos „Sveikata nuo pirmo šaukšto: pilnavertė trijų kartų mityba“ autorės pateikia daugybę sveikos mitybos receptų ir patarimų, kaip saugoti savo sveikatą, kad netektų išgirsti gąsdinančių diagnozių ir kad kasdien jaustumėtės sveiki ir energingi.

Labai dažnai viena iš sveikatos sutrikimų priežasčių būna netinkama mityba, todėl niekada nevėlu pradėti maitintis sveikiau ir valgyti organizmui naudingus produktus. Sveikos mitybos ekspertė Rita Šilenskienė pateikia receptus, kurie atitinka svarbiausią jos principą – jokio cukraus ir gliuteno. Pati asmeniškai savo šeimoje susidūrusi su alergiškais ar diabetu sergančiais žmonėmis, autorė išmoko gaminti kitaip ir praktiškai pritaikė daugybę teorijų bei patarimų, todėl knygoje rasite jau išbandytus receptus.

Vaikų gastroenterologė Birutė Čijunskienė ir onkologė chemoterapeutė Edita Juodžbalienė pataria, kaip puoselėti sveikatą, kad tektų kuo mažiau susidurti su jų profesijos atstovais. Čia rasite informacijos, kaip maitintis vaikams, suaugusiems, brandaus amžiaus žmonėms, nėščiosioms, kaip natūraliai gauti organizmui reikalingų vitaminų. O svarbiausia - čia rasite daug puikių receptų.

Knygoje „Sveikata nuo pirmo šaukšto: pilnavertė trijų kartų mityba“ taip pat sužinosite:

- Kokie yra svarbiausi subalansuotos mitybos principai;
- Ką ir kaip gaminti be cukraus ir gliuteno;
- Kaip maistas veikia mūsų kūną;
- Kaip pasirūpinti tinkama visos šeimos mityba.

Rita Šilenskienė yra sveikos mitybos ekspertė, mitybos akademijos „Pirmas šaukštas“ įkūrėja ir vadovė. Turi daugiau nei 10 metų patirties – moko žmones, veda seminarus ir degustacijas įmonėms, šeimoms ir žmonių grupėms. Yra išleidusi receptų ir patarimų knygą „Pirmas šaukštas“. Jos receptuose nėra cukraus ir gliuteno, čia dažniausiai naudojami vietiniai, sezoniniai produktai.

Edita Juodžbalienė – gydytoja onkologė, chemoterapeutė, dirba Kaune. Šioje srityje dirba per 30 metų. Per šiuos metus įsitikino, kad gydymas vaistais būna dar veiksmingesnis, kai pacientas sveikai maitinasi, juda ir taip padeda pats sau.

Birutė Čijunskienė – gydytoja, vaikų gastroenterologė, dirba Klaipėdoje. Stažavosi Švedijoje, taip pat dalyvavo likviduojant ekologinės katastrofos pasekmes Kazachstane, Aralsko ligoninėje. Po apsilankymo Baikonuro kosmodrome susidomėjo nutriciologine mityba ląsteliniu lygmeniu, domisi endobiogenine medicina.Parašykite atsiliepimą apie "Sveikata nuo pirmo šaukšto: pilnavertė trijų kartų mityba"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Receptų knygos

Rita Šilenskienė, Edita Juodžbalienė, Birutė Čijunskienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Sveikata nuo pirmo šaukšto: pilnavertė trijų kartų mityba, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Sveikata nuo pirmo šaukšto: pilnavertė trijų kartų mityba aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Sveikata nuo pirmo šaukšto: pilnavertė trijų kartų mityba už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Sveikata nuo pirmo šaukšto: pilnavertė trijų kartų mityba? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rita Šilenskienė, Edita Juodžbalienė, Birutė Čijunskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Sveikata nuo pirmo šaukšto: pilnavertė trijų kartų mityba" perkama kartu