BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sveikatos receptai. 1000 naminių vaistų organizmo stiprinimui ir gydymui

Kaina: 3,39 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-09-30 3.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Sveikatos receptai. 1000 naminių vaistų organizmo stiprinimui ir gydymui" aprašymas

Stiprindami organizmą mes gyvensime sveikiau, ilgiau, lengviau.

Žmogaus sveikatai ir gyvenimo trukmei turi įtakos daugelis veiksnių: gyvensena, mityba, gyvenimo sąlygos, organizmo apykaitos procesai, atsparumas, kūno treniruotumas. Senėjimo proceso greitis, turintis įtakos ir gyvenimo trukmei, priklauso nuo mutacijos, sąlygojamos kvėpavimo, organizmą atakuojančių patogeninių mikrobų, stresų irt.t.

Perkrovos ir stresai sąlygoja pažeidimus. Organizmas neįstengia iš karto pašalinti visų pažeidimų, todėl jie kaupiasi, daugėja pažeidimų, naikinančių ląsteles. Tai neigiamai atsiliepia audinių ir organų veiklai. Kurį laiką organizmas geba kompensuoti savo ląstelių netektį suaktyvindamas likusių sveikų ląstelių veiklą. Bet ilgainiui jis nebeįstengia kovoti su besikaupiančiais pažeidimais, todėl pradeda silpnėti, negaluoti ir galiausiai miršta.

Augančiame organizme dėl intensyvaus jo ląstelių dalijimosi padidėja atsparumas ir sumažėja ligų bei mirties tikimybė. Bet senyvame amžiuje pažeistų organų yra daug, o atsparumas jau sumažėjęs, todėl net tos ligos, kurios jaunystėje beveik nepavojingos, gali būti jau mirtinos. Žodžiu, pažeidimų kaupimasis neišvengiamai artina mirtį. Norint pailginti gyvenimą, reikia kaip įmanoma saugotis pažeidimus provokuojančių veiksnių (laisvieji radikalai, radiacija, nesveika gyvensena) ir didinti organizmo atsparumą nepalankioms sąlygoms.

Kelias į sveikesnį gyvenimą prasideda nuo mažyčių permainų. Tai suvokti labai svarbu, be to, svarbu išmokti teisingai įvertinti savo lūkesčius. Pozityvus nusiteikimas užsibrėžiant sau vis naujus tikslus padeda neprarasti pradinio užsidegimo ir patirti nuoširdų pasitenkinimą pastebimais teigiamais pokyčiais.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Medicina visiems
  • Išleidimo metai: 2018
  • ISBN ar kodas: 9786098095364

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Sveikatos receptai. 1000 naminių vaistų organizmo stiprinimui ir gydymui"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygų serija "Sveikatos receptai"

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Sveikatos receptai. 1000 naminių vaistų organizmo stiprinimui ir gydymui", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Sveikatos receptai. 1000 naminių vaistų organizmo stiprinimui ir gydymui" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Sveikatos receptai. 1000 naminių vaistų organizmo stiprinimui ir gydymui" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Sveikatos receptai. 1000 naminių vaistų organizmo stiprinimui ir gydymui"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Sveikatos receptai. 1000 naminių vaistų organizmo stiprinimui ir gydymui" perkama kartu