-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SALE ⏳

0

Pirkėjų atsiliepimai

Švelnumas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 11.59 SoldOut

Knygos "Švelnumas" aprašymas

Daugiau nei dvidešimt poezijos ir beveik tiek pat prozos knygų išleidęs žinomas poetas ir prozininkas Antanas Drilinga naujajame lyrikos rinkinyje "Švelnumas" šį kartą skaitytojui pateikia savo gražiausių eilėraščių, sukurtų per pastaruosius trisdešimt metų (1988-2018), puokštę...
Likdamas ištikimas tradicinei meilės ir gamtos tematikai, poetas siekia apmąstyti tauriausius žmogaus jausmus, suvirpinti skaitančiojo širdį, apdainuoti žmogiškųjų santykių švelnumą.

Antanas Drilinga (gim. 1935 m.) - poetas, prozininkas, vertėjas, libretistas, išleidęs apie 50 poezijos ir prozos knygų (tarp jų - 8 romanai), sukūręs libretus A. Rekašiaus ir A. Bražinsko operoms, kurios pastatytos Lietuvos teatruose, išvertęs muzikinių scenos veikalų libretus („Karmen", „Šikšnosparnis" ir kt.), jo tekstais sukurta dainų. Studijavo Vilniaus pedagoginiame institute (Edukalogijos universitetas), Vilniaus universitete, dirbo žurnalistinį darbą, įkūrė žurnalus „Moksleivis" bei „Nemunas" ir jiems vadovavo, buvo savaitraščio „Literatūra ir menas" vyriausiasis redaktorius, leidyklų „Margi raštai", „Džiugas", „Ardor" vadovas, Lietuvos Rašytojų sąjungos narys nuo 1962 m. Jo poezija ir proza versta į rusų, lenkų, latvių, vokiečių ir kt. kalbas.
Apdovanotas Pasaulinės taikos tarybos medaliu, 1972 m.-Poezijos pavasario laureatas, 2015 m. jam suteiktas Anykščių Garbės piliečio vardas.


  • Autorius: Antanas Drilinga
  • Leidėjas: Žuvėdra
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098219241

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Švelnumas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Švelnumas", Antanas Drilinga. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Antanas Drilinga su knyga "Švelnumas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Švelnumas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antanas Drilinga. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Švelnumas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Švelnumas" perkama kartu