Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Taip kalbėjo Zaratustra

Sudarė: B. S. Surti
Kaina: 18,09 €
Kaina su kodu: 16,28 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 18.086 InStock
Į krepšelį 16,28 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Taip kalbėjo Zaratustra“ aprašymas

Zaratustra – Irano išminčius ir pranašas, pusiau mistinė asmenybė, vienų teigimu – gyvenusi 200 metų prieš Kristų, o kitų – dar maždaug 500 metų anksčiau. Tyrinėtojai nesutaria dėl daugelio dalykų, įskaitant išminčiaus vardo reikšmę (senovės persų kalba „tas, kuris suvaldo kupranugarius“), tačiau viena yra aišku: Zaratustra padarė milžinišką įtaką Platono filosofijai, Pitagoro mokymams, taip pat ir pagrindinėms religijoms: judaizmui, krikščionybei ir islamui.

Dabar iš amžių glūdumos per legendas, pasakojimus, mokinių raštus ir kitų išminčių liudijimus mus pasiekusios Zaratustros mintys prieinamos ir jums. Knyga „Taip kalbėjo Zaratrustra“, kitaip nei bet kas, ką kada nors skaitėte, peržengia amžių ribas ir siūlo laikui nepavaldžias įžvalgas, kurios išlieka aktualios šiuolaikiniame sparčiai besikeičiančiame ir dažnai pasiklydusiame pasaulyje.

Knygoje „Taip kalbėjo Zaratrustra“ atskleiskite:

Egzistencijos prigimtį: Zaratustros apmąstymai apie gyvenimo prasmę, žmogaus būklę ir mūsų vietą visatoje privers susimąstyti apie tai, kas giliausia.

Teisingo gyvenimo principus: atraskite šio senovės išminčiaus moralės, teisingumo ir dorybingo gyvenimo siekį.

Dvasinį nušvitimą: Zaratustros dvasinės įžvalgos ir patarimai įkvėps siekti aukštesnio savęs ir supančio pasaulio supratimo.

Šis laikui nepavaldus Zaratustros pamokymų rinkinys yra gidas ieškantiems nušvitimo, savęs pažinimo ir gilesnio ryšio su amžių išmintimi. Nesvarbu, ar esate filosofas, tiesos ieškotojas, ar tiesiog smalsaujate apie praeitį, padariusią įtaką nesuskaičiuojamoms kartoms, šią knygą būtina perskaityti.


  • Autorius: B. S. Surti
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094846779
  • Vertėjas: UAB „Knygų ministerija“

Parašykite atsiliepimą apie „Taip kalbėjo Zaratustra“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Minčių ir aforizmų knygos

B. S. Surti pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Taip kalbėjo Zaratustra“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Taip kalbėjo Zaratustra“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Taip kalbėjo Zaratustra“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Taip kalbėjo Zaratustra“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, B. S. Surti tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Taip kalbėjo Zaratustra“ perkama kartu