⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Tarp istorijos ir būtovės

Kaina: 7,59 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 7.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tarp istorijos ir būtovės" aprašymas

"Jubiliejinis straipsnių rinkinys, kurio autorių sudėtis rodytų kelis prof. Gudavičiaus idėjų sklaidos aspektus. Pirmiausia jame dalyvauja pirmo ryškio užsienio lituanistikos žvaigždės iš Lenkijos (J. Bardachas, H. Samsonowiczius, T. Wasilewskis), Vokietijos (S. Ekdahlis), Rusijos (A. Mylnikovas), Estijos (E. Tanvelis), Anglijos (dabar klaipėdietis S. Rowellas). Ne kažin ką daugiau prie tokio būrio bepridurtum...

Antras aspektas yra kitų mokslų - kalbotyros (B. Savukynas), filosofijos (V. Ališauskas), filosofijos, sociologijos ir istorijos teorijos (Z. Norkus) atstovų darbai. Prie tuzino artėja jo mokinių, dalyvaujančių šiame rinkinyje, skaičius. Jų nevardysime, juo labiau kad profesoriaus mokinių esama ir daugiau. (…)"


SudarytojaiParašykite atsiliepimą apie "Tarp istorijos ir būtovės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Tarp istorijos ir būtovės", Alfredas Bumblauskas, Rimvydas Petrauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Alfredas Bumblauskas, Rimvydas Petrauskas su knyga "Tarp istorijos ir būtovės" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tarp istorijos ir būtovės" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alfredas Bumblauskas, Rimvydas Petrauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tarp istorijos ir būtovės" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tarp istorijos ir būtovės" perkama kartu