Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Tatuiruotės laikų pabaigai

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 28.19 SoldOut

Knygos „Tatuiruotės laikų pabaigai“ aprašymas

Antrojoje dailininko Vaidoto Kvašio ir tėvo Elijo,vienuolio joanito, bendroje knygoje pateikiami du žvilgsniai į paskutinę Naujojo Testamento knygą – Apreiškimą šv.Jonui.
Nors jų draugystė neišvengiamai turėjo įtakos kūrybai, abiejų autorių požiūriai gana individualūs. Mįslingi, Apokalipsės vizijų įkvėpti tatuiruočių piešiniai kaitaliojasi su meditacijomis, kurios stengiasi atskleisti skaitytojui slaptą Apreiškimo knygos prasmę – kad jau šiandien absoliutus Dievo teisingumas nugali blogį, nepaisant tam, regis, prieštaraujančios tikrovės.
Kai ką gali nustebinti kontrastas tarp abiejų autorių požiūrių. Bet yra vienas jų kūrybą vienijantis dalykas – abiems Apokalipsė pirmiausia yra vilties knyga!Parašykite atsiliepimą apie „Tatuiruotės laikų pabaigai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Tatuiruotės laikų pabaigai“, Tėvas Elijas, Vaidotas Kvašys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Tėvas Elijas, Vaidotas Kvašys su knyga „Tatuiruotės laikų pabaigai“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Tatuiruotės laikų pabaigai“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Tėvas Elijas, Vaidotas Kvašys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Tatuiruotės laikų pabaigai“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Tatuiruotės laikų pabaigai“ perkama kartu