⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tikėti ir rašyti

Kaina: 3,99 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-09-30 3.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tikėti ir rašyti" aprašymas

Dvidešimt vienas šiuolaikinis lietuvių rašytojas šioje knygoje "Tikėti ir rašyti" pasakoja apie savo tikėjimo patirtį ir abejones, transcendencijos pažinimą bei nepažinimą ir, žinoma, kūrybos bei religijos sąsajas. Tokios knygos lietuvių raštijoje iki šiol nebuvo.

Rašytojų apmąstymai dažnai paradoksalūs: jie skamba kaip netikinčiojo tikėjimas arba tikinčiojo netikėjimas. Asmeninės atvertys perauga į svarstymus apie tikėjimo kūrybingumą ir svarbą visuomenėje bei kultūroje.

Tekstai, surikiuoti "objektyviai" pagal abėcėlę, praturtėja nuo netikėtos kaiminystės, nuo kontrastų ir sąskambių, o individualizuoti sudarytojo klausimai padeda kiekvienam prabilti apie tai, kas asmeniškai svarbiausia.


  • Autorius: Sud. Vladimiras Laučius
  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2002
  • Knygos puslapių skaičius: 302
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-445-35-1

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tikėti ir rašyti"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Sud. Vladimiras Laučius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Tikėti ir rašyti", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Tikėti ir rašyti" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Tikėti ir rašyti" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Tikėti ir rašyti"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sud. Vladimiras Laučius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tikėti ir rašyti" perkama kartu