0

Transportininkų kalbos kultūra

  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 9,29 €
Kaina knygyne: 12,39 €*
Sutaupote: 3.10 € (26%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Transportininkų kalbos kultūra

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 280
  • ISBN ar kodas: 9786094579141

2021-01-31 9.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Transportininkų kalbos kultūra" aprašymas

Šis leidinys "Transportininkų kalbos kultūra: teorija ir praktika" parašytas mokomosios knygos „Transportininkų kalbos kultūra“ (2009) pagrindu. Stengtasi surinkti naujausią šios srities informaciją. Knygoje nagrinėjami transporto srities ar bendresnio pobūdžio transportininkams aktualūs terminai, žodžiai, žodžių junginiai – tiek atitinkantys bendrinės kalbos normas, tiek jas pažeidžiantys. Čia teikiami pavyzdžiai rinkti iš XIX–XXI a. periodinių leidinių (iki 1940 m. išleisti periodiniai leidiniai, žodynėliai peržiūrėti svetainėje epaveldas.lt), XIX–XXI a. transporto srities leidinių, lietuvių grožinės literatūros kūrinių, taip pat iš VGTU Transporto inžinerijos fakulteto studentų baigiamųjų darbų, transporto srities interneto tinklalapių, interneto portalų.

Leidinys "Transportininkų kalbos kultūra: teorija ir praktika" skirtas studentams, studijuojantiems transporto inžineriją, transporto ekonomiką ir vadybą. Jis bus naudingas ir suteiks vertingos informacijos dėstytojams, šios srities darbuotojams, visiems, kurie domisi lietuvių kalbos kultūra.

Parašykite atsiliepimą apie "Transportininkų kalbos kultūra"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Transportininkų kalbos kultūra, kurią skaitytojams dovanoja Angelika Petrėtienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Angelika Petrėtienė su knyga Transportininkų kalbos kultūra jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Transportininkų kalbos kultūra patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Angelika Petrėtienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Transportininkų kalbos kultūra palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Transportininkų kalbos kultūra" perkama kartu