0

Universalus turkų kalbos vadovas

3.8
(5 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2017-01-14 Patarimas

Leidinys skirtas labiau turistams. Butų gerai, jei šitam tinklapyje rašytų pilną pavadinimą: "Universalus turkų kalbos vadovas. Parankinis keliautojo žodynėlis."

Informacija

Universalus turkų kalbos vadovas

  • Leidėjas: Margi raštai
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 7x10, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 260
  • ISBN ar kodas: 9789986093770

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Universalus turkų kalbos vadovas" aprašymas

Žodynėlyje gausu naudingos informacijos apie Turkiją ir jos žmones, kuri padės tinkamai elgtis šioje šalyje ir nepasimesti. Pateikiama trumpa, lengvai suprantama ir išmokstama gramatika, yra svarbiausių temų ir dalykų terminai, svarbūs sakiniai ir reikalingi žodžiai, būtini įvairiose situacijose.

2017-01-14

Leidinys skirtas labiau turistams. Butų gerai, jei šitam tinklapyje rašytų pilną pavadinimą: "Universalus turkų kalbos vadovas. Parankinis keliautojo žodynėlis."

2011-02-21

Rasa,gal gerau eiti i kursuose:)

2011-02-21

Profesionalus destytojas is Turkijos, turintis\r\n10 ( desimties) metu darbo patirti Lietuvoje, taikantis efektyvia metodika, skirta kalbu mokymui.\r\nDestytojas yra dirbes su ivairiomis amziaus grupemis, pradedant nuo pradiniu klasiu moksleiviu, universitetu bei vyresnio amziaus zmoniu privaciu mokymu.\r\nTurku kalbos mokymas galimas tiek lietuviu tiek rusu kalbomis.\r\nPamokos yra orientuotos i Jusu asmeninius interesus, dazniausiai mokoma kasdienes bendravimo kalbos.\r\nPagal pageidavimus gali buti pri

2010-02-06

7x9 cm matmenu knygute, visas tekstas tilptu ant 2-3 normaliu lapu. Per mazai info.

2009-10-18

Nusipirkau šį žodynėlį, tik deja jis man per mažas.Nes aš noriu nusipirkti didelį žodyną , kadangi noriu labai gerai išmokti turkų kalbą.

Parašykite atsiliepimą apie "Universalus turkų kalbos vadovas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Universalus turkų kalbos vadovas, kurią skaitytojams dovanoja Natela Nasibova. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Natela Nasibova su knyga Universalus turkų kalbos vadovas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Universalus turkų kalbos vadovas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Natela Nasibova. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Universalus turkų kalbos vadovas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Universalus turkų kalbos vadovas" perkama kartu