0
Kaina internetu: 22,69 €
Kaina knygyne: 26,99 €*
Sutaupote: 4.30 € (16%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Urgentinė kardiologija

  • Leidėjas: Vaistų žinios
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 10x18, minkšti viiršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 440
  • ISBN ar kodas: 9789955884842

2020-10-31 22.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Urgentinė kardiologija" aprašymas

Pirmoji knygos "Urgentinė kardiologija" dalis skirta greitai diagnostikai, todėl orientuota į klinikinius simptomus, svarbiausias anamnezės detales, klinikinį bei instrumentinį paciento ištyrimą. Joje taip pat yra nuorodos į knygos skyriuose aprašytas būkles bei ligas.

Antroje knygos dalyje aprašomas dažniausių (ir kai kurių retų) ūminių kardiologinių būklių klinikinis pasireiškimas, ištyrimo bei gydymo taktika. Taip pat aritmijų (ir implantuojamų defibriliatorių), kardiologinių susirgimų, nėštumo ir perioperaciniu laikotarpiu, suaugisių, sergančių įgimtomis širdies ydomis, širdies traumų diagnostika ir gydymas.

Paskutinėje, trečiojoje, knygos "Urgentinė kardiologija" dalyje išsamiai paaiškinama, kaip atlikti dažniausiai taikomas kardiologines procedūras. Be to, yra skyrius, skirtas EKG analizei. Pastarajame pateikta EKG pavyzdžių, padėsiančių greitai atpažinti svarbiausius pokyčius.

Parašykite atsiliepimą apie "Urgentinė kardiologija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Urgentinė kardiologija, kurią skaitytojams dovanoja Saul G. Myerson, Robin P. Choudhury, Andrew R. J. Mitchell. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Saul G. Myerson, Robin P. Choudhury, Andrew R. J. Mitchell su knyga Urgentinė kardiologija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Urgentinė kardiologija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Saul G. Myerson, Robin P. Choudhury, Andrew R. J. Mitchell. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Urgentinė kardiologija palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Urgentinė kardiologija" perkama kartu