0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vabalai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 1.29 SoldOut

Knygos "Vabalai" aprašymas

Pirmoji autorės poezijos knyga. Jos trumpi, bet nelyginant žaibas sutelkti eilėraščiai – antisentimentalūs ir skaudžiai egzistenciški, ir griaunantys, ir teigiantys humanistines vertybes.

Į pasaulį ir save žvelgiama ironiškai ir net sarkastiškai, nevengiama paradokso ir absurdo elementų. Vis dėlto gelmėj – sunkiai slepiama meilė gyvuojančioms dvasios ir būties apraiškoms.

„Tobulas eilėraštis -

Tik du atodūsiai:

Pirmasis...

Ir paskutinis.“

Dalia Tamošauskaitė


  • Autorius: D. Tamošauskaitė
  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • Formatas: 13x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955344223

Parašykite atsiliepimą apie "Vabalai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Vabalai", kurią skaitytojams dovanoja D. Tamošauskaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar D. Tamošauskaitė su knyga "Vabalai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vabalai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė D. Tamošauskaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vabalai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vabalai" perkama kartu