⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vadyba. Mokomoji knyga

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-09-30 4.7 SoldOut

Knygos "Vadyba. Mokomoji knyga" aprašymas

Leidinyje pirmiausiai pateikiamos bendrosios žinios apie organizacijas, jų vadybą ir vadovo darbą. Tos žinios būtinos VGTU absolventui prireikus valdyti kitų žmonių darbą. Toliau nuosekliai aprašomos vadybinės veiklos apraiškos, su kuriomis žmogui tenka susidurti įsiliejus į organizaciją kaip eiliniam darbuotojui.
Įvertinant tai, kad vadybos moksle dar nėra nusistovėjusios net svarbiausios vadybos sąvokos, o įvairūs autoriai skirtingai aiškina vadybinės veiklos aspektus, šioje knygoje pateikti tie vadybos teoriniai momentai, dėl kurių dauguma vadybos teoretikų sutaria, o apie tuos klausimus, dėl kurių iki šiol dar tebėra didelė nuomonių įvairovė, pateikima trumpa apžvalga ir giliau pagrindžiama autoriaus palaikoma nuomonė.
Leidinys skirtas VGTU ne vadybines specialybes studijuojantiems bakalaurams bei visiems, kurie norėtų susipažinti su vadybos pagrindais.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vadyba. Mokomoji knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vadybos knygos

Fabijonas Saulius Butkus pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vadyba. Mokomoji knyga", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vadyba. Mokomoji knyga" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vadyba. Mokomoji knyga" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vadyba. Mokomoji knyga"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Fabijonas Saulius Butkus tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vadyba. Mokomoji knyga" perkama kartu