0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-02-23 Jolita

Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 22.39 SoldOut
Knygos "Vadybos pagrindai" aprašymas

Vadovėlis "Vadybos pagrindai" skirtas ir nevadybinių specialybių studentams bei gamybininkams, dirbantiems įvairiose ūkinės veiklos srityse. Knygoje pateikti pavyzdžiai ir situacijos apima plačias veiklos sritis. Autoriai tikisi, kad šis vadovėlis turės bendrąjį enciklopedinį pobūdį.

Knygoje, išdėstant atskirų skyrių medžiagą, remtasi Lietuvoje priimtais teisiniais aktais, statistiniais duomenimis, kurie laikui bėgant gali keistis, todėl būtina juos tikslinti pagal konkretaus laikmečio teisinę bazę.



2021-02-23

Parašykite atsiliepimą apie "Vadybos pagrindai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vadybos pagrindai, kurią skaitytojams dovanoja Bronislovas Martinkus, Stasys Stoškus, Daiva Beržinskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Bronislovas Martinkus, Stasys Stoškus, Daiva Beržinskienė su knyga Vadybos pagrindai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vadybos pagrindai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Bronislovas Martinkus, Stasys Stoškus, Daiva Beržinskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vadybos pagrindai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vadybos pagrindai" perkama kartu