0

Vaikai vaistažolių pasaulyje

  • Nemokamas knygos pristatymas
5.0
(2 įvertinimai)
Internetu: 16,79 €
Knygyne: 19,69 €*
Sutaupote: 2.90 € (15%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
2019-08-14 Marija

Informacija

Vaikai vaistažolių pasaulyje

  • Leidėjas: Marius Lasinskas
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 21x29, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 86
  • ISBN ar kodas: 9786094752933

2020-07-31 16.79 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Augalai į mus labai panašūs: turi kojas - šaknis, stuburą - kamieną, rankas -šakas, galvą - viršūnę. Todėl nuėjus į mišką ar vaistažolių pievą, pasijunti tarsi būtum gerų draugų būryje: Kiaulpienė - geltonplaukė mergaitė, Gaurometis -drąsus berniukas, Ąžuolas - senasis išminčius, Raudonėlis - skrandžio draugas, Mėta - nimfa, Melisa - bitė ir kiti linksmi draugai.

Nuo labai senų laikų augalai ir žmonės gražiai gyveno. Vieni kitiems padėdavo. Šie puikūs mūsų draugai nuo senų senovės pagelbėjo mūsų proseneliams ir seneliams, o dabar pagelbėja ir tėveliams, ir vaikams, tik tai reikia žinoti, kur juos rasti, kaip surinkti ir kaip paprašyti pagalbos.

Ši knyga skirta visiems vaikams, tačiau lengviausiai ją skaitys mokyklinio amžiaus vaikai. O mažiausiems yra skirtos vaistažolių pasakos, kurias mielai paskaitys tėvelis, mamytė, senelis ir senelė.

Vaistažolių poveikis žmogui labai priklauso nuo požiūrio į augalą: tiems, kurie sako, kad jie neveikia, tai iš tiesų ir neveiks, o tiems, kuriems vaistažolės yra nuostabūs draugai ir pagalbininkai, visada padės tiek, kiek tik galės.

Vaistažolių poveikis dar priklauso ir nuo jų surinkimo vietos (augalai mėgsta švarą ir tylą), nuo laiko (tam tikrą valandą ir tam tikroje mėnulio fazėje), taip pat priklauso nuo to, kuris renka (geriau kad tai būtų aukštos dvasinės kultūros žmogus) ir nuo to, kuris naudos šias žoleles. Žmogaus kūno sudėjimas (konstitucija), mitybos būdas, fizinis aktyvumas, kuriame septynmetyje esate (amžus), sąmoningumo lygmuo - viskas turi įtakos vaistažolių poveikiui žmogui.

Todėl tam tikrų ligų gydymui geriausiai augalus parenka šios srities specialistai (vaistininkai, vaistažolininkai, gydytojai), o jūs patys puikiai galite užsiimti sveikatos profilaktika ir lengvų negalavimų šalinimu vaistažolėmis.

Ši knyga - tai ne enciklopedija ir ne panacėja, o kvietimas susidraugauti su mūsų draugais - augalais, kurie kiekvieną dieną mus lydi: tai ąžuolas ranka pamojuoja, kai eini į biblioteką, tai kiaulpienė nusišypso, kai brendi per pavasario pievą basas...

Keliaukime visi į šį nuostabų vaistažolių pasaulį!

2019-08-14

2019-07-16

Knyga puiki. Mano dukra užsimanė pasisodinti šeivamedį :)

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu