TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Vaikai vaistažolių pasaulyje

4.8
(6 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 21,28 €
Kaina su kodu: 14,90 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-01-08 Vita

Kai gavau šią knygą iš karto perskaičiau ir tiesą sakant šiek tiek nusivyliau. Man buvo visko tiesiog per mažai :) Per mažai augalų, per mažai informacijos. Bet dabar šią knygą perskaitė mano 9 metų dukra ir liko sužavėta, užsimanė rinkti žoleles ir kitus vaistinius augalus, taigi vertinu kaip puikią, šviečiamojo pobūdžio knygą vaikams, kuri skatina domėtis, pažinti ir rūpintis mus supančia aplinka, gamta.


2023-12-31 21.282 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vaikai vaistažolių pasaulyje" aprašymas

Augalai į mus labai panašūs: turi kojas - šaknis, stuburą - kamieną, rankas -šakas, galvą - viršūnę. Todėl nuėjus į mišką ar vaistažolių pievą, pasijunti tarsi būtum gerų draugų būryje: Kiaulpienė - geltonplaukė mergaitė, Gaurometis -drąsus berniukas, Ąžuolas - senasis išminčius, Raudonėlis - skrandžio draugas, Mėta - nimfa, Melisa - bitė ir kiti linksmi draugai.

Nuo labai senų laikų augalai ir žmonės gražiai gyveno. Vieni kitiems padėdavo. Šie puikūs mūsų draugai nuo senų senovės pagelbėjo mūsų proseneliams ir seneliams, o dabar pagelbėja ir tėveliams, ir vaikams, tik tai reikia žinoti, kur juos rasti, kaip surinkti ir kaip paprašyti pagalbos.

Ši knyga skirta visiems vaikams, tačiau lengviausiai ją skaitys mokyklinio amžiaus vaikai. O mažiausiems yra skirtos vaistažolių pasakos, kurias mielai paskaitys tėvelis, mamytė, senelis ir senelė.

Vaistažolių poveikis žmogui labai priklauso nuo požiūrio į augalą: tiems, kurie sako, kad jie neveikia, tai iš tiesų ir neveiks, o tiems, kuriems vaistažolės yra nuostabūs draugai ir pagalbininkai, visada padės tiek, kiek tik galės.

Vaistažolių poveikis dar priklauso ir nuo jų surinkimo vietos (augalai mėgsta švarą ir tylą), nuo laiko (tam tikrą valandą ir tam tikroje mėnulio fazėje), taip pat priklauso nuo to, kuris renka (geriau kad tai būtų aukštos dvasinės kultūros žmogus) ir nuo to, kuris naudos šias žoleles. Žmogaus kūno sudėjimas (konstitucija), mitybos būdas, fizinis aktyvumas, kuriame septynmetyje esate (amžus), sąmoningumo lygmuo - viskas turi įtakos vaistažolių poveikiui žmogui.

Todėl tam tikrų ligų gydymui geriausiai augalus parenka šios srities specialistai (vaistininkai, vaistažolininkai, gydytojai), o jūs patys puikiai galite užsiimti sveikatos profilaktika ir lengvų negalavimų šalinimu vaistažolėmis.

Ši knyga - tai ne enciklopedija ir ne panacėja, o kvietimas susidraugauti su mūsų draugais - augalais, kurie kiekvieną dieną mus lydi: tai ąžuolas ranka pamojuoja, kai eini į biblioteką, tai kiaulpienė nusišypso, kai brendi per pavasario pievą basas...

Keliaukime visi į šį nuostabų vaistažolių pasaulį!


  • Autorius: Marius Lasinskas
  • Leidėjas: Marius Lasinskas
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 86
  • Formatas: 21x29, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094752933

Kiti taip pat domėjosi


2022-02-17

Labai graži knyga - paprastai pasakomi esminiai dalykai. Tinkama visoms amžiaus grupėms. Tiesa, priekaištas dėl lietuvių kalbos - pritrūkta redaktorės rankos, ypatingai rašant vaikams!

2021-01-08

Kai gavau šią knygą iš karto perskaičiau ir tiesą sakant šiek tiek nusivyliau. Man buvo visko tiesiog per mažai :) Per mažai augalų, per mažai informacijos. Bet dabar šią knygą perskaitė mano 9 metų dukra ir liko sužavėta, užsimanė rinkti žoleles ir kitus vaistinius augalus, taigi vertinu kaip puikią, šviečiamojo pobūdžio knygą vaikams, kuri skatina domėtis, pažinti ir rūpintis mus supančia aplinka, gamta.

2020-10-03

2020-09-30

2019-08-14

2019-07-16

Knyga puiki. Mano dukra užsimanė pasisodinti šeivamedį :)

Parašykite atsiliepimą apie "Vaikai vaistažolių pasaulyje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos paaugliams ir jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Vaikai vaistažolių pasaulyje", kurį pristato Marius Lasinskas. Siūlome ne tik išsamų "Vaikai vaistažolių pasaulyje" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Marius Lasinskas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Vaikai vaistažolių pasaulyje". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Vaikai vaistažolių pasaulyje" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Vaikai vaistažolių pasaulyje" perkama kartu