0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vaistiniai ir prieskoniniai augalai

Kaina internetu: 13,89 €
Kaina knygyne: 18,39 €*
Sutaupote: 4.50 € (25%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-12-31 13.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vaistiniai ir prieskoniniai augalai" aprašymas

Ekologė Gintarė Karelina ir botanikė Sandra Saunoriūtė atveria skaitytojui duris į vaistinių ir prieskoninių augalų pasaulį, dalijasi žiniomis ir vertingais praktiniais patarimais.

Šiame iliustruotame žinyne „Vaistiniai ir prieskoniniai augalai“ aprašyti 100 rūšių augalai, kuriems būdingos vaistinės ir prieskoninės savybės. Vieni iš jų savaime auga Lietuvoje ir yra nuo seno vartojami įvairioms reikmėms. Kiti atkeliavo iš svetur ir yra auginami daržuose, gėlynuose, specializuotuose ūkiuose.

Žinyne „Vaistiniai ir prieskoniniai augalai“ rasite lietuviškus ir lotyniškus augalų rūšių pavadinimus, informacijos apie jų kilmę, auginimo ir dauginimo būdus. Sužinosite, kokių naudingųjų medžiagų augalai turi, kokios jų dalys vartojamos, kada jas rinkti ir kaip paruoštas laikyti ilgiau.Parašykite atsiliepimą apie "Vaistiniai ir prieskoniniai augalai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie vaistažoles

Gintarė Karelina, Sandra Saunoriūtė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vaistiniai ir prieskoniniai augalai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vaistiniai ir prieskoniniai augalai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vaistiniai ir prieskoniniai augalai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vaistiniai ir prieskoniniai augalai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gintarė Karelina, Sandra Saunoriūtė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vaistiniai ir prieskoniniai augalai" perkama kartu