0

Veiklos tyrimai, jų taikymo teorija ir praktika

Kaina internetu: 14,19 €
Kaina knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 0.80 € (6%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Veiklos tyrimai, jų taikymo teorija ir praktika

  • Leidėjas: Klaipėdos universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • ISBN ar kodas: 9786094810626

2021-01-31 14.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Veiklos tyrimai, jų taikymo teorija ir praktika" aprašymas

Ši studijų knyga orientuota į studijuojančiuosius ugdymo mokslus, tačiau gali būti naudinga būsimų ar esamų profesijų atstovams, kurių darbas susijęs su žmonėmis. Šiuo leidiniu norime pasidalinti įžvalgomis ir praktiškomis idėjomis. Jos galėtų padėti plėsti žinias, įgyti gebėjimų savarankiškai atlikti taikomojo pobūdžio veiklos tyrimą, analitiškai peržvelgti savo patirtį ir ją įvertinti - tapti reflektuojančiais veikėjais. Svarbu nepamiršti kasdienėje veiklos situacijoje „atpažinti“ tarsi primirštą ir tapusį įprastu norą mokytis ir atrasti, keisti ir tobulinti bei tapti profesionalios veiklos „režisieriais“ ir susikurto scenarijaus vykdytojais.

Leidinio turinys suskirstytas į tris pagrindines temines dalis. Pirmojoje dalyje (1 -4 skyriai) aprašytas veiklos fenomeno, jos tyrimo ir tobulinimo konceptualizavimas; antrojoje dalyje (5,6 skyriai) pateikta veiklos tyrimo metodologinė prieiga, metodika, metodai ir įgyvendinimo modelis; trečiojoje dalyje (7 skyrius) analizuojama veiklos tobulinimo strategija, vertinimas, įsivertinimas, refleksijos fenomeno ir jos taikymo analizė. Teoriją pateikiame kartu su praktiniais pavyzdžiais, kurie atliepia veiklos tyrimo praktiką.

Autorės nedrįsta manyti, kad jų išsakytos mintys pakeis šiuo sudėtingu laikotarpiu dažno nusistovėjusį pastovumo siekį ir su tuo susijusį „saugumo“ jausmą, bet viliasi, kad skaitytojai atkreips dėmesį į tai, kad nuolatinė vykdomos veiklos kaita gali atnešti įvairiapusišką sėkmę ne tik ją vykdančiajam, bet ir visai bendruomenei, organizacijai bei visuomenei.

Žmogaus asmenybė - sudėtingas mechanizmas, kurio dinamikai ir kartu harmonijai palaikyti reikia derinti vidinį emocijų pasaulį su realiu išoriniu bei nuolat tobulinti savo žinias ir įgūdžius, siekiant lyderystės profesinės veiklos lauke. Tai svari priežastis kartu svarstyti, bandyti, atrasti ir dalintis mintimis, kaip šioje studijoje pristatytos idėjos, praktiškai pritaikytos ir „inkorporuotos“ į veiklos tyrimą ir jos tobulinimą, galbūt „užpildė turimą patirtį“, paskatino norą nuolat gilintis į prasmę, skverbtis į veiklos fenomeno gilumą, ieškoti sąsajų su įvairiais kontekstais ir kitais įvykiais ar objektais.

Autorės

Parašykite atsiliepimą apie "Veiklos tyrimai, jų taikymo teorija ir praktika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos studijos

Ilona Zubrickienė, Jūratė Adomaitienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Veiklos tyrimai, jų taikymo teorija ir praktika, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Veiklos tyrimai, jų taikymo teorija ir praktika aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Veiklos tyrimai, jų taikymo teorija ir praktika už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Veiklos tyrimai, jų taikymo teorija ir praktika? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ilona Zubrickienė, Jūratė Adomaitienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Veiklos tyrimai, jų taikymo teorija ir praktika" perkama kartu