0

Verslo įmonių apskaitos praktinės užduotys

Kaina internetu: 10,09 €
Kaina knygyne: 8,79 €*
Sutaupote: -1.30 € (0%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Verslo įmonių apskaitos praktinės užduotys

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: Minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 72
  • ISBN ar kodas: 9789955258902

2020-09-30 10.09 InStock
Į krepšelį
Knygos "Verslo įmonių apskaitos praktinės užduotys" aprašymas

Knyga skirta ekonomikos ir vadybos krypties studentams, studijuojantiems apskaitą, finansus ekonomiką. Metodinė priemonė tiks ir buhalterijos darbuotojams, finansininkams, vadovams bei visiems, siekiantiems pagilinti apskaitos žinias.

Parašykite atsiliepimą apie "Verslo įmonių apskaitos praktinės užduotys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Verslo įmonių apskaitos praktinės užduotys, kurią skaitytojams dovanoja Lina Dagilienė, Rūta Gokienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Lina Dagilienė, Rūta Gokienė su knyga Verslo įmonių apskaitos praktinės užduotys jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Verslo įmonių apskaitos praktinės užduotys patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lina Dagilienė, Rūta Gokienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Verslo įmonių apskaitos praktinės užduotys palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Verslo įmonių apskaitos praktinės užduotys" perkama kartu