0

Vilniaus gatvės gyvos. Gidas po miesto periferiją

5.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
KALĖDINIŲ DOVANŲ IDĖJOS
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
2017-03-15 Valdas

seniai reikalinga, o ypč toms periferijoims, kurios buvo aneksuotos Nikitos Sergejevičiaus laikais

Informacija

Vilniaus gatvės gyvos. Gidas po miesto periferiją

  • Leidėjas: Gatvės gyvos
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 264
  • ISBN ar kodas: 9786099591100

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Vilniaus gatvės gyvos. Gidas po miesto periferiją" aprašymas
Knyga „Vilniaus gatvės gyvos. Gidas po miesto periferija" kviečia susipažinti su įdomiausiais faktais ir lankytinomis vietomis Naujininkuose, Lazdynuose, Žirmūnuose, Paneriuose bei kitose nuo miesto centro atitolusiose vietose.


Šis leidinys "Vilniaus gatvės gyvos. Gidas po miesto periferiją" pirmiausia skirtas vilniečiui ar miesto svečiui, kuris Lietuvos sostinę nori pažinti ne tik per senamiesčio prizmę.


Knygą "Vilniaus gatvės gyvos. Gidas po miesto periferiją" sudaro 11 maršrutų su žemėlapiais, išsamiais objektų aprašymais, didelio formato istorinėmis nuotraukomis ir vertinga archyvine medžiaga.


Knygos tęsinys - „Vilniaus gatvės gyvos. Atgal į periferiją“

Turinys

Turinys


PRATARMĖ

1. TOLIMOJI NAUJOJI VILNIA

2. ANTAKALNIO RŪMŲ KELIU

3. APLINK ŽIRMŪNŲ BLOKUS

4. MENIŠKI AKCENTAI UŽ UPĖS

5. KAIMIŠKIEJI MARKUČIAI

6. RASŲ KALVOMIS

7. NAUJASIS PASAULIS UŽ BĖGIŲ

8. PLAČIAIS PANERIŲ PUŠYNAIS

9. LAURUS PELNĘ LAZDYNAI

10. ŽVĖRYNAS – KURORTAS MIESTE

11. DVI PILAITĖS ISTORIJOS

Pratarmė

PRATARMĖ

 

Gerbiamas Skaitytojau,

Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad paėmėt į rankas šią knygą. Vilniuje daugiau nei pusė milijono gyventojų, tačiau tik dalis jų gyvena ar dirba senamiestyje, visi kiti - miesto periferijoje, vadinamuosiuose „miegamuosiuose" rajonuose. Natūraliai kilo klausimas - o kas gi ten įdomaus? Kokioje aplinkoje įsikūrę Naujininkų, Lazdynų, Žirmūnų, Naujosios Vilnios ir kitų panašių vietovių gyventojai, ar tikrai viskas taip, kaip dažnai įsivaizduojama, - pilka, nuobodu? Pastaruosius pusantrų metų „Gatvės gyvos" vardu teko intensyviai vesti ekskursijas tokiuose rajonuose, per šį laikotarpį pavyko atrasti visą šūsnį neįtikėtinų faktų. Ne visus juos įmanoma perteikti, vedant ekskursijas, -žemėlapiai, archyvinė medžiaga ir kita panašaus pobūdžio informacija reikalauja asmeninės analizės, susikaupimo ir laiko. Būtent tokią medžiagą ir norėjosi sudėti į knygą. Dėl šios priežasties ne veltui pasirinkau gana didelio formato archyvines iliustracijas - miestas sparčiai keičiasi, todėl smalsiam žmogui vertingas ne tik pagrindinio plano objekto vaizdas, bet ir smulkios detalės, kurias galima įžiūrėti išdidintos nuotraukos fone. Specialiai sudaryti maršrutai siūlo leistis į nedideles pažintines keliones - visos trasos yra išvaikščiotos ir optimaliai sudėliotos, tačiau, žinoma, niekas nedraudžia jų savaip pakoreguoti.

Dėkoju visiems, prisidėjusiems prie knygos išleidimo - ne tik tiesiogiai, bet ir prasmingais klausimais ar pasidalintomis žiniomis. Kiek sugebėsiu, kiekvienam padėkosiu asmeniškai. Linkiu malonaus skaitymo ir naujų atradimų savo mylimame mieste.
2017-03-15

seniai reikalinga, o ypč toms periferijoims, kurios buvo aneksuotos Nikitos Sergejevičiaus laikais

2017-02-17

puiki knyga!

Parašykite atsiliepimą apie "Vilniaus gatvės gyvos. Gidas po miesto periferiją"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vilniaus gatvės gyvos. Gidas po miesto periferiją, kurią skaitytojams dovanoja Albertas Kazlauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Albertas Kazlauskas su knyga Vilniaus gatvės gyvos. Gidas po miesto periferiją jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vilniaus gatvės gyvos. Gidas po miesto periferiją patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Albertas Kazlauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vilniaus gatvės gyvos. Gidas po miesto periferiją palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vilniaus gatvės gyvos. Gidas po miesto periferiją" perkama kartu