0

Vilniaus gatvės gyvos. Gidas po miesto periferiją

5.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2017-03-15 Valdas

seniai reikalinga, o ypč toms periferijoims, kurios buvo aneksuotos Nikitos Sergejevičiaus laikais

Informacija

Vilniaus gatvės gyvos. Gidas po miesto periferiją

  • Leidėjas: Gatvės gyvos
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 264
  • ISBN ar kodas: 9786099591100

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
Knyga „Vilniaus gatvės gyvos. Gidas po miesto periferija" kviečia susipažinti su įdomiausiais faktais ir lankytinomis vietomis Naujininkuose, Lazdynuose, Žirmūnuose, Paneriuose bei kitose nuo miesto centro atitolusiose vietose.


Šis leidinys "Vilniaus gatvės gyvos. Gidas po miesto periferiją" pirmiausia skirtas vilniečiui ar miesto svečiui, kuris Lietuvos sostinę nori pažinti ne tik per senamiesčio prizmę.


Knygą "Vilniaus gatvės gyvos. Gidas po miesto periferiją" sudaro 11 maršrutų su žemėlapiais, išsamiais objektų aprašymais, didelio formato istorinėmis nuotraukomis ir vertinga archyvine medžiaga.


Knygos tęsinys - „Vilniaus gatvės gyvos. Atgal į periferiją“

Turinys

Turinys


PRATARMĖ

1. TOLIMOJI NAUJOJI VILNIA

2. ANTAKALNIO RŪMŲ KELIU

3. APLINK ŽIRMŪNŲ BLOKUS

4. MENIŠKI AKCENTAI UŽ UPĖS

5. KAIMIŠKIEJI MARKUČIAI

6. RASŲ KALVOMIS

7. NAUJASIS PASAULIS UŽ BĖGIŲ

8. PLAČIAIS PANERIŲ PUŠYNAIS

9. LAURUS PELNĘ LAZDYNAI

10. ŽVĖRYNAS – KURORTAS MIESTE

11. DVI PILAITĖS ISTORIJOS

Pratarmė

PRATARMĖ

 

Gerbiamas Skaitytojau,

Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad paėmėt į rankas šią knygą. Vilniuje daugiau nei pusė milijono gyventojų, tačiau tik dalis jų gyvena ar dirba senamiestyje, visi kiti - miesto periferijoje, vadinamuosiuose „miegamuosiuose" rajonuose. Natūraliai kilo klausimas - o kas gi ten įdomaus? Kokioje aplinkoje įsikūrę Naujininkų, Lazdynų, Žirmūnų, Naujosios Vilnios ir kitų panašių vietovių gyventojai, ar tikrai viskas taip, kaip dažnai įsivaizduojama, - pilka, nuobodu? Pastaruosius pusantrų metų „Gatvės gyvos" vardu teko intensyviai vesti ekskursijas tokiuose rajonuose, per šį laikotarpį pavyko atrasti visą šūsnį neįtikėtinų faktų. Ne visus juos įmanoma perteikti, vedant ekskursijas, -žemėlapiai, archyvinė medžiaga ir kita panašaus pobūdžio informacija reikalauja asmeninės analizės, susikaupimo ir laiko. Būtent tokią medžiagą ir norėjosi sudėti į knygą. Dėl šios priežasties ne veltui pasirinkau gana didelio formato archyvines iliustracijas - miestas sparčiai keičiasi, todėl smalsiam žmogui vertingas ne tik pagrindinio plano objekto vaizdas, bet ir smulkios detalės, kurias galima įžiūrėti išdidintos nuotraukos fone. Specialiai sudaryti maršrutai siūlo leistis į nedideles pažintines keliones - visos trasos yra išvaikščiotos ir optimaliai sudėliotos, tačiau, žinoma, niekas nedraudžia jų savaip pakoreguoti.

Dėkoju visiems, prisidėjusiems prie knygos išleidimo - ne tik tiesiogiai, bet ir prasmingais klausimais ar pasidalintomis žiniomis. Kiek sugebėsiu, kiekvienam padėkosiu asmeniškai. Linkiu malonaus skaitymo ir naujų atradimų savo mylimame mieste.
2017-03-15

seniai reikalinga, o ypč toms periferijoims, kurios buvo aneksuotos Nikitos Sergejevičiaus laikais

2017-02-17

puiki knyga!

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu