Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Vilniaus Getas. Ghetto (DVD)

3.7
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2009-02-20 Giedre

Puikus filmas


Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 8.66 SoldOut

Knygos „Vilniaus Getas. Ghetto (DVD)“ aprašymas

Režisierius: Audrius Juzenas
Vaidina: Heino Ferch, Sebastian Hulk, Erika Marozsan, Andrius Žebrauskas, Vytas Špranaukas, Margarita Žiemelytė ir kiti
Trukmė: 107 min.
Sukurtas remiantis Joshua Sobol drama „Getas“.
Kalba: anglų, rusų
Subtitrai: lietuvių, latvių, estų kalbomis.

Sukrečianti istorija apie lemtingą dviejų nesutaikomų priešų meilę, kurios akivaizdoje gimė unikalus, vienintelis visoje to meto Europoje, geto teatras. Jaunas nacių karininkas Kitelis (akt. Sebastianas Hülkas) vaikšto po getą ir tyrinėja pastatą, kuriame neperseniausiai vykdavo teatro pasirodymai, o šiuo metu darbuojasi žydų siuvėjo Veiskopfo brigada. Netrukus Kitelis pastebi jauną gražią moterį (akt. Erika Marozsan). Paaiškėjus, jog ji po apatiniais slepia kilogramą pupų, Kitelis įsako ją sušaudyti. Mirtinai išsigandusią merginą užstoja jaunas lėlininkas Srulikas (akt. Andrius Žebrauskas) ir aktorė Lina (akt. Margarita Žiemelytė), besislepianti po lėlės marionetės kauke. Iš jų nacių karininkas sužino, kad moteris, kurią jis ruošiasi sušaudyti – Europos muzikinio pasaulio žvaigždė Chaja. Kiteliui nesvetima meilė muzikai – prieš tapdamas nacių karininku jis pats ragavo aktoriaus ir džiazo muzikanto duonos. Nuostabaus Chajos balso sužavėtas jaunasis vokietis įsimylį žydaitę ir įsako Judenratui (geto žydų tarybai) įkurti Vilniaus geto teatrą.
Vilniaus gete veikęs žydų teatras myriop pasmerktųjų gyvenimus pratęsė daugiau nei metams. Per šį laikotarpį į teatro pasirodymus parduota daugiau nei 70 tūkstančių bilietų. Vaidinimus stebėjo ne tik geto gyventojai, bet ir getui vadovavę naciai. Tokia 1942 m. gete atidaryto žydų teatro idilė ne vienam įkvėpė viltį išlikti, išreikšti save ir nepasiduoti nevilčiai. Praėjus keturiems mėnesiams po Vilniaus

  • Leidėjas: Prior
  • Išleidimo metai: 2007
  • ISBN ar kodas: PL-DVD-001

2009-02-20

Puikus filmas

2008-08-06

Šis filmas privertė pakeisti nuomone apie lietuvių režisierius. Puikus filmas.

2007-12-07

\r\n[*pornzonehost-06-12.txt*], \r\n[*pornzonehost-06-12.txt*]

Parašykite atsiliepimą apie „Vilniaus Getas. Ghetto (DVD)“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Vilniaus Getas. Ghetto (DVD)“, . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga „Vilniaus Getas. Ghetto (DVD)“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Vilniaus Getas. Ghetto (DVD)“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Vilniaus Getas. Ghetto (DVD)“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Vilniaus Getas. Ghetto (DVD)“ perkama kartu