0

Vilniaus universiteto simboliai. Herbas akademinės regalijos ir tradicinės ceremonijos

Kaina internetu: 11,79 €
Kaina knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 2.20 € (16%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Vilniaus universiteto simboliai. Herbas akademinės regalijos ir tradicinės ceremonijos

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 21x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 88
  • ISBN ar kodas: 9786094599897

2021-03-31 11.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vilniaus universiteto simboliai. Herbas akademinės regalijos ir tradicinės ceremonijos" aprašymas

Vilniaus universiteto simboliai (herbas, rektoriaus regalijos, tradicinės ceremonijos) yra neatsiejami nuo šios aukštosios mokyklos istorinių virsmų. Vilniaus universiteto rektoriaus regalijos ir herbas - tai universiteto teisių, akademinės savivaldos simboliai. Nuo universiteto įkūrimo šie atributai buvo naudojami iškilmingomis progomis: pradedant ir baigiant mokslo metus, ginant doktoratus, priimant Universitete aukšto rango asmenis, valstybinių ir bažnytinių švenčių metu. Universiteto regalijų ir svarbiausių simbolių reikšmė ilgą laiką prilygo karališkosioms.


Šiame leidinyje "Vilniaus universiteto simboliai. Herbas akademinės regalijos ir tradicinės ceremonijos" siekiama pristatyti pagrindinius minėtų atributų elementus, kūrėjus ir istorinius etapus. Taip pat norima Vilniaus universiteto simbolinę atributiką atskleisti kaip aktualų iki šių dienų išlikusį paveldą, kuris telkia akademinę bendruomenę ir padeda atpažinti universitetą kaip ilgas tradicijas turinčią instituciją.

Parašykite atsiliepimą apie "Vilniaus universiteto simboliai. Herbas akademinės regalijos ir tradicinės ceremonijos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kultūra

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Vilniaus universiteto simboliai. Herbas akademinės regalijos ir tradicinės ceremonijos, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Vilniaus universiteto simboliai. Herbas akademinės regalijos ir tradicinės ceremonijos aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Vilniaus universiteto simboliai. Herbas akademinės regalijos ir tradicinės ceremonijos už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Vilniaus universiteto simboliai. Herbas akademinės regalijos ir tradicinės ceremonijos? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Vilniaus universiteto simboliai. Herbas akademinės regalijos ir tradicinės ceremonijos" perkama kartu