0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Visa tiesa apie Jogą. Mitai ir realybė

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Visa tiesa apie Jogą. Mitai ir realybė


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 7.4 SoldOut
Knygos "Visa tiesa apie Jogą. Mitai ir realybė" aprašymas
Knyga "Visa tiesa apie Jogą. Mitai ir realybė" - tai seniai laukta studija apie jogos privalumus, įtaką sveikatai ir gerai savijautai. Taip pat tai, apie ką kalbama puse lūpų – jogos riziką ir traumas, tai jogos paslaptis mokslininkų akimis. Ši knyga išsklaido visą tą moderniąją jogą gaubiančią miglą ir pateikia tai, ką įrodė mokslas.Joga gali pražudyti ir suluošinti, taip pat gali išgelbėti gyvenimą ir leisti pasijusti dievu.


Kadaise buvęs ezoterinis mažumos užsiėmimas, dabar joga visame pasaulyje tapo visuotine manija, ramybės simboliu ypač įsitempusiems miestiečiams. Joga yra viena sparčiausiai augančių sveikatingumo bei kūno mankštos formų. Eskaluojamos didžiausios mūsų gyvenimo siekiamybės, kurių pasiekti neva padeda joga: sveikata, patraukli išvaizda, gera fizinė forma, ramus miegas, ilgaamžiškumas, jėga, geidžiamas kūno svoris, laimė, meilė, žinios, seksualinis pasitenkinimas, asmeninis tobulėjimas, tikslų įgyvendinimas ir aiškesnis suvokimas, ką reiškia būti žmogumi, jau nekalbant apie nušvitimą. Jogos sveikatos organizacijos duomenimis, visame pasaulyje šiuo metu yra daugiau nei du šimtai penkiasdešimt milijonų jogą praktikuojančių asmenų. Vakarų kultūroje joga, kaip ir daugelis dalykų, atėjusių iš Rytų, arba stačiai garbinama, arba kategoriškai atmetama neatsižvelgiant į jokius argumentus.Williamas J. Broadas užsiima joga nuo 1970 m. Ilgametis The New York Times žurnalistas yra pelnęs visus svarbiausius spaudos ir televizijos mokslo žurnalistų apdovanojimus. Su kolegomis iš Times dukart gavo Pulitzerio premiją, taip pat Emmy ir duPont. W. J. Broadas yra septynių knygų, tarp jų New York Times bestselerio Mikrobai: Biologiniai ginklai ir slaptasis Amerikos karas, autorius arba bendraautoris.


Sužinokite:

Kiek jogoje yra antgamtiškumo ir kiek fiziologijos?

Ar joga gali pakelti nuotaiką ir sustiprinti kūrybiškumą?

Kodėl užsiimantieji joga jaučiasi ypatingai?

Ar jogos pratimai gali suluošinti ir net nužudyti?

Kur baigiasi joga ir prasideda verslas?

Ar teisingai užsiimant joga svoris tikrai auga?

Kaip joga veikia nuotaiką?

Ar joga gali sulėtinti biologinį laikrodį?

Kuo joga gali padėti sergančiam širdies ir kraujagyslių ligomis?

Kaip atsirado ir kuo skiriasi skirtingos jogos rūšys?

Ar jogos padedami galime reguliuoti įvairias organizmo funkcijas, tokias kaip kraujospūdis, pulsas, kraujo krešumas, medžiagų apykaita ir t.t.?

Ar joga tinka kiekvienam?

Kokie pavojai tyko atliekant įvairias jogos pozas?

Kaip užsiimti joga, kad nepakenktume savo sveikatai?

Kas yra geras jogos specialistas ir kaip tokį atrasti?

Ar joga gali išgydyti osteoporozę, artritą ir grąžinti į vietą išsišovusį pėdos kauliuką?

Kaip joga veikia seksualumą ir lytinį pajėgumą?

Taip pat daug kitų faktų apie jogą.


  • Autorius: William J. Broad
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094034435

Parašykite atsiliepimą apie "Visa tiesa apie Jogą. Mitai ir realybė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Jogos knygos

William J. Broad parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Visa tiesa apie Jogą. Mitai ir realybė, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Visa tiesa apie Jogą. Mitai ir realybė aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Visa tiesa apie Jogą. Mitai ir realybė už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Visa tiesa apie Jogą. Mitai ir realybė? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, William J. Broad tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Visa tiesa apie Jogą. Mitai ir realybė" perkama kartu