⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vizualieji metodai migracijos ir šeimų tyrimuose

2023-10-31 11.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vizualieji metodai migracijos ir šeimų tyrimuose" aprašymas

Šioje mokomojoje knygoje "Vizualieji metodai migracijos ir šeimų tyrimuose " supažindinama su vizualiaisiais tyrimo metodais ir aptariamas jų taikymas migraciją patiriančių šeimų sociologiniame tyrime. Pristatoma vizualiosios sociologijos perspektyva.

Mokomoji knyga "Vizualieji metodai migracijos ir šeimų tyrimuose" skiriama socialinių mokslų studentams ir besidomintiems vizualiaisiais tyrimo metodais.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vizualieji metodai migracijos ir šeimų tyrimuose"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Sociologijos, socialinio darbo knygos

Irena Juozeliūnienė, Danutė Tureikytė, Rūta Butėnaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vizualieji metodai migracijos ir šeimų tyrimuose", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vizualieji metodai migracijos ir šeimų tyrimuose" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vizualieji metodai migracijos ir šeimų tyrimuose" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vizualieji metodai migracijos ir šeimų tyrimuose"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Irena Juozeliūnienė, Danutė Tureikytė, Rūta Butėnaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vizualieji metodai migracijos ir šeimų tyrimuose" perkama kartu