0

Vonios knygelė. Kas gyvena kaime. Nuspalvink vandeniu!

  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 3,59 €
Kaina knygyne: 4,49 €*
Sutaupote: 0.90 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Vonios knygelė. Kas gyvena kaime. Nuspalvink vandeniu!

  • Serija: Vonios knygelė
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x15, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 6
  • ISBN ar kodas: 9786094830778

2020-10-31 3.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vonios knygelė. Kas gyvena kaime. Nuspalvink vandeniu!" aprašymas

Vasarą kaime labai smagu. Gieda gaidelis, ganosi gyvuliukai, loja šunelis, o sode noksta obuoliai ir kriaušės. Kviečiame į kaimą!

Ši vonios knygelė pilna staigmenų! Ją galima visą merkti į vandenį ir balti lopinėliai taps spalvoti. Arba spalvinkite juos vandenyje pamirkytu teptuku. Smagių akimirkų!

Parašykite atsiliepimą apie "Vonios knygelė. Kas gyvena kaime. Nuspalvink vandeniu!"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos-žaislai

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Vonios knygelė. Kas gyvena kaime. Nuspalvink vandeniu!, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Vonios knygelė. Kas gyvena kaime. Nuspalvink vandeniu! aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Vonios knygelė. Kas gyvena kaime. Nuspalvink vandeniu!. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Vonios knygelė. Kas gyvena kaime. Nuspalvink vandeniu! dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Vonios knygelė. Kas gyvena kaime. Nuspalvink vandeniu!" perkama kartu