⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

XVIII amžiaus studijos, T. I. Lietuvos Didžioji Kunigaikštystė. Tarp tradicijų ir naujovių

Kaina: 11,79 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 11.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "XVIII amžiaus studijos, T. I. Lietuvos Didžioji Kunigaikštystė. Tarp tradicijų ir naujovių" aprašymas

Rinkinį "XVIII amžiaus studijos, T. I. Lietuvos Didžiosioji Kunigaikštystė: tarp tradicijų ir naujovių" sudaro Lietuvos ir užsienio istorikų, literatūrologų, menotyrininkų, dailės istorikų straipsniai, kuriuose analizuojama tradicijų ir naujovių santykio XVIII a. Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje problema. Moksliniuose straipsniuose aprėpiamos penkios teminės grupės: parlamentarizmo raida, valstybės valdymo modernizacija, miestų istorijos problematika, kultūros pakyčiai ir istoriografija.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "XVIII amžiaus studijos, T. I. Lietuvos Didžioji Kunigaikštystė. Tarp tradicijų ir naujovių"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: LDK istorija (XIII a. - 1795 m.)

Ramunė Šmigelskytė-Stukienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "XVIII amžiaus studijos, T. I. Lietuvos Didžioji Kunigaikštystė. Tarp tradicijų ir naujovių", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "XVIII amžiaus studijos, T. I. Lietuvos Didžioji Kunigaikštystė. Tarp tradicijų ir naujovių" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "XVIII amžiaus studijos, T. I. Lietuvos Didžioji Kunigaikštystė. Tarp tradicijų ir naujovių" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "XVIII amžiaus studijos, T. I. Lietuvos Didžioji Kunigaikštystė. Tarp tradicijų ir naujovių"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ramunė Šmigelskytė-Stukienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "XVIII amžiaus studijos, T. I. Lietuvos Didžioji Kunigaikštystė. Tarp tradicijų ir naujovių" perkama kartu